Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Bejelöltem volt osztájtársam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejelöltem volt osztájtársam facén, visszajelölt, írtam neki nem gond hogy bejelöltelek? Válasz:honnan jöttél a voidból? :D

Figyelt kérdés
2018. jan. 10. 18:13
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Akkor lefordítom: Fingja sincs ki a fene vagy, és miért jelölted be. Vagy meglátta a profilképedet és megijedt attól amit látott, mintha egy nem létező dimenzióbeli lény lennél. Amúgy meg sokkal értelmesebb reakciót írt neked, mint te az itteni válaszolóknak.
2018. jan. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen csak fölöslegesnek tartotta a kérdést. Ha osztálytársak voltatok, bejelölted, visszajelölt, ezzel elfogadta,hogy ismer. Ennyi.


Én egyébként értelek. Kevés ideig voltatok osztálytársak, tehát nem alakult ki az osztályközösséges közvetlenebb kapcsolat, nem tudtad,hogy emlékszik-e Rád, ezért kérdezhetted meg.


Ha bejelölsz valakit és visszajelöl, egyértelmű,hogy nem gond,hogy bejelölted. Ha az lenne nem jelölt volna vissza, ilyen egyszerű.

2018. jan. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
94%
De ez miért van a felnőtt kategóriában a társkeresési problémáknál?
2018. jan. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 Diavolino44 ***** válasza:
89%

En nem gondolom, hogy fogyatekos valaszokat kaptal. Csak a te kapacitasaiddal vannak errosen gondok.

S plusszba egy talpnyalo is vagy aka “nem gond,hogy bejeloltelek”.


Ha nem ossze csajozas te ne fogd a BMW-re legyszives. ;)

2018. jan. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
90%
De azért kétszer is leírja az "osztálytárs" szót "j"-vel, és még ő akar leosztani másokat. Jól van, fiam,majd legközelebb!
2018. jan. 10. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!