Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi bennem a hiba? Miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi bennem a hiba? Miért nem akar senki velem összejönni? Milyen tánácsot javasoltok? 22/f

Figyelt kérdés
Üdv, már régóta próbálkozok sok nőnél, de valahogy nem sikerül soha, nem jutok el addig a pontig hogy barátnőm legyen. Egyszerűen visszautasítanak, vagy majd megbeszéljük, vagy majd legközelebb, vagy azt mondják hogy van barátjuk. A kinézettel és az önbizalmommal nincs baj, talán nem vagyok meggyőző, járok társaságban bulizni, de ott se sikerül, suliba az egyetemen ott se jönnek össze a dolgok, pedig pénzem van, fizetős suliba járok, sőt meg is dolgozok érte. Több éve próbálkozom, de sajnos nem jön össze, vagy nem írnak vissza, vagy elkeltek vagy nem tudom mi a franc van. Autóm már van, saját lakásom még nincs, lehetne, de nem tudnám fenntartani magamat ameddig el nem végzem az egyetemet, de szerintem ez érthető. Külsöm, talán az a hiba hogy nem vagyok elég izmos de konditerembe járok, saját edzőm is van, próbálok fejlődni. Magas is vagyok 183 cm. Mércét nem tudom lejjebb, följebb adni, mert csak olyan érdekel aki valóbban tetszik. Társkeresőkön is fent vagyok képet nem küldök.
2018. jan. 11. 23:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Figyelj! Ami jól nézz ki azért sorakoznak a lányok. Ne hazudj magadnak! Nekünk még nincs értelme se! Amiket felsoroltál azok még felszínes dolgok. Egy normális lányt nem az érdekel van e pénzed,autód,lakásod stb. Csak az a fontos milyen ember vagy, és persze a külsöd.
2018. jan. 12. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Akkor miért itt sírsz, ha neked van önbizalmad? Ezt a kérdést már vagy milliószor feltették.. Van pénzed, autód.. Gratulálok, ha csak ilyen felszínesen látod a dolgokat. Oké, vannak nők akiknek ez elég, de ha 22 évesen már a pénz, és autó mögé bújsz, akkor veled vannak súlyos gondok, azt jelenti magadtól nem tudsz összeszedni egy csajt. A másik meg, esetleg gondolkodtál el azon, hogy nem a hozzádillőknél próbálkozol? A kinézettel nincs baj?- honnan veszed? Abból ne indulj ki, hogy a haverjaid mit mondnanak, mert melyik barátod fogja megmondani,hogy "Figyu nem vagy vonzó"?
2018. jan. 12. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!