Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha "álompasiként" egy lúzer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha "álompasiként" egy lúzer vagyok mit érezhet a többi férfi? Megbolondultam teljesen?

Figyelt kérdés

Miert van ez, ti is ereztetek mar hogy mintha lenne egy kapcsolo? Ami meggatolja, hogy boldog parkapcsolatban eljetek azzal akit igazan szerettek? Vagy csak en? Most biztos vagyok benne, hogy eletem szerelme setallgat masik palival helyettem, mert ilyen lanyt nem talalok megegyet. Kepzeljetek el a tokeletes not kulsoleg es belsoleg(!!!) is! Megvan? O az.


Es ez olyan szornyu, mert ha soha nem ismertem volna meg most valoszinu boldog lennek :( Nem sorolom de biztos, hogy sokan cserelnenek velem. Most ket csaj is van akit dugok raadasul baratnok (10/10 mindegyik pedig valogatos vagyok), az egyikuk mar mondhatni a baratnom, legalabbis mindenkepp elvezi, hogy ide oda viszem kajalni meg furikazom amugy meg tudja, hogy dugunk a masik lannyal is ez fix de ot sem erdekli szerintem. Mindig feltem az ilyesmitol mert alapbol en nagyon romantikus srac vagyok. De legalabb a szex legyen meg nekem raadasul gyonyoru es szoke, mas max veri a kepeire otthon. Igaz hatulrol mast szoktam odakepzelni, O is szoke... Szanalmas vagyok?


Elveznem a helyzetet de nem tudom csak a szex a jo, de meg akkor is ra gondolok. Minden oke amugy tenyleg, nincs gond mas teren. Vegre boldog LEHETNEK. De ez ram nyomja a belyeget es total depressziosnak erzem magam meg uresnek. MIERT kellett egyaltalan megismernem ha nem lehet az enyem? Kuzdottem erte tenyleg mindent megprobaltam. Raadasul azt mondta, ha elobb ismer meg mint a baratjat mashogy alakult volna... Inkabb ne is mondta volna, inkabb egyaltalan ne is tetszettem volna neki. Ezzel a csajjal is azert kavarok, hogy majd hatha feltekeny lesz... Nem tudok mit csinalni, 1,5 eve szeretem hiaba :((( Mar nem tudok mit tenni teljesen kiegtem, kiskoromba voltak panikrohamaim mert vert a kedves nevelofaterom es most megint elojottek, multkor is ki kellett mennem a bankbol levegozni, autopalyan is felre kellett allnom mindezt egy kis artatlan 19 eves csaj miatt. Total csod. Ja es amugy meg maszk fel, mindenki irigykedik ram ismerosok kozul mert igaz barataim sincsenek akiknek elmondhatnam (inkabb elsirhatnam szoszerint), csak erdek pajtik. El akarok koltozni kulfoldre mast mar nem tudok. Onnan is tudnek penzt keresni igaz nem ugy mintha itt lennek szemelyesen de mar ez sem erdekel.


En total megertem a sok itt sirankozo nogyulolo ferfit mert mar en is utalok mindenkit, pedig jut punci es meg a kocsi is megvan hozza. De meg igy is egy irgalmatlan luzernek erzem magam. Akinek szex sincs annak ferfikent mi marad de komolyan? En is szidtam oket de mar aterzem a tehetetlenseget. Igaz oket sok no utasitja vissza engem meg csak egy de az eredmeny ugyanaz: magany.


2018. jan. 12. 10:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
80%

Én most csak annak örülök, hogy több ésszel lettem megáldva, mint te.


Romantikus pasinak jellemzed magad, de ahogy a nőkről írsz, minden, csak nem tisztelettudó és romantikus. Tudod mit kell tenni a viszonzatlan szerelemmel? Elfelejteni és keresni valaki mást. Vagy kínozhatod is magad vele, csak ne a nőket gyűlöld a saját hülyeseged miatt.

2018. jan. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
63%

Szedd már magad össze.

Van pénzed,kocsid,jó életed,gazdag vagy,vannak csajaid.


Ember adj hálát ezért,jó?

Ne sírj neked tényleg nincsen okod rá.

Legyél férfi,és adj hálát.

Tudod én spirituális is vagyok és nehogy az legyen,hogy ezt is elvegyék tőled aztán megtanulod értékelni amid van.


A lányt ,,most nem érdekled" érted?

Lehet később veled lesz,ne legyél needy.

Keress hasonló csajt és élvezd a jelenlegit.


Borzasztó,te jó dolgodban nem tudod mit csinálj,itt érvényesül ez a mondás.

Nincsen problémád jólétben élsz,hát generálsz magadnak bajt.

2018. jan. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Azert csak van eszen ha eljutottam idaig kedves elsoke. Szerintem egy szerelem fontosabb mint a penz meg ezek a kamu kirakat dolgok pedig mi is laktunk panelban. De nekem ez sosem jott ossze... Azert mert needy vagyok?
2018. jan. 12. 11:21
 4/18 anonim ***** válasza:
50%

Megertem a helyzetedet! Komolyan!

Nagyon hasonlo helyzetben voltam en is. Kiveve, hogy szerencsere voltak es azota is vannak igaz barataim, akikkel megoszthattam gondolataimat. Ja, es meg valamiben csak hasonlo ;)

En ugyanis par ev elteltevel sikerrel jartam es összejöttem a lannyal. Teljesen leepitettem az üres, testi kapcsolataimat, rendbe szedtem magam es az eletemet (nem voltak komolyabb gondok, de elegge felelötlen, felszines playboy lifestyle). Azza a ferfive valtam, akiröl almodott es aki illik hozza. Ezeket finoman tudtara adtam, de nem nyomultam. Aztan vegül belatta, hogy parjaval nem illenek össze es egy kis idö utan lassan közelitettünk egymas fele es vegül boldogan eltünk, mig meg nem...


...mig meg nem ert bennem a felismeres, hogy teljesen misztifikaltam a lanyt. Hogy a vele tötött mindennapok teljesen különböznek attol, amiröl almodoztam eveken at. Es, hogy valoban az is oriasi szerepet jatszott, hogy engem visszautasitott. ENGEM! Aki, ha ugy akarta, minden nap mas lanyt vitt haza. Engem, akik meg azok a lanyok is hivogattak, akiket reggel egyszerüen kitett az ajto ele es nevükre sem emlekszem! Engem, akinek lanyok olyat mondtak, hogy arra sem vagyok melto, hogy leköpjön, de mindent megadna azert, ha szeretöm lehetne es nem erdekelne, kivel mit csinalok. Mivel annyit küzdöttem, tettem es vartam erte, hatalmas sikernek eltem at, hogy összejöttünk. Egy ideig boldogok is voltunk. Nagyon nehez volt, mindezek utan felismerni, hogy igy nem tudom es nem akarom leelni az eletemet. Nem is beszelve arrol, hogy ez a lanynak mekkora fajdalmas csalodas volt, hogy vegül megsem müködött. Összessegeben azonban nagyon tanulsagos korszak volt. Szerenyebb lettem. Ami pedig ennel is fontosabb, felismertem, hogy mire vagyom igazan. Ezt szerencsere megtalaltam. Es vegül, mar ö is egy boldog feleseg es csaladanya.

2018. jan. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Én azt látom, hogy van egy felszínes éned (kocsim van és dugok, megmutatom, hogy férfi vagyok) és egy romantikusabb, mélyebb, érzéki éned. Ezek harcban állnak egymással. El kellene döntened melyik vagy, mert valamelyik tévút.
2018. jan. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
71%

,,Szerintem egy szerelem fontosabb mint a penz meg ezek a kamu kirakat dolgok pedig mi is laktunk panelban. De nekem ez sosem jott ossze... Azert mert needy vagyok?"

Nem fontosabb dehogy az.

Én azt mondom PÉNZ+EGÉSZSÉG+VÁLTOZÁSRA VALÓ HAJLAM+FEJLŐDÉS legyen a többi jön magától,nők is nyugi.

Örülj neki van zséd,jobb lenne ha egy panelba rohadnál?

Mit éreznél akkor?

Elhiheted akkor nem,hogy 10/10-s nőt nem dugnál hanem talán pár dagadékot néha fel tudnál vinni.

Na akkor melyik is a jobb.

Majd lesz szerencséd,ne görcsölj rá ÉLJ,adj HÁLÁT,hogy jólétben vagy.

Needy vagy igen sajnos még.

2018. jan. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
69%
Pénz, kocsi, pina = ez az értékrended. Majd ha megváltozik: - szeretet, empátia, önzetlenség, figyelmesség - lesznek a preferenciáid akkor jobb napokra is számíthatsz.
2018. jan. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az önismeret hiányzik belőled, de nagyon.


Meg tudod egyszerűen fogalmazni az alapvető problémát? Ha csak egy csaj miatt vagy kiakadva, hogy nem lehet a tiéd, akkor biztos lehetsz benne, hogy hamisak az érzéseid és csak idealizálod őt.

2018. jan. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérdésfelvetés a rossz. Nem vagy álompasi. De mennyire nem....
2018. jan. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
57%

Utolsó, ugyanez jutott eszembe a kérdés végigolvasása után.

Nemhogy álompasi nem vagy kérdező, de egy kifejezetten hányingerkeltő, undorító, ostoba alak vagy, nulla érzelmi vagy bármiféle intelligenciával, isten óvjon tőled minden nőtársamat.

2018. jan. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!