Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Ha egy nő bevállalós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ha egy nő bevállalós az ágyban az nektek plusz pontot jelent?

Figyelt kérdés

2018. jan. 13. 09:58
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
22%
Nagy pirospont, igen! 🙂
2018. jan. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
74%
Nálam csak az a nyerő, aki bevállalja, hogy vízágyon csináljuk!
2018. jan. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
40%
Attól, hogy mindent bevállal, egyáltalán nem biztos, hogy jó vele szeretkezni, max, univerzális használati tárgy, mert azt csinálok vele amit akarok. Komoly kapcsolatra viszont semmi kép nem kellene.
2018. jan. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
36%
Igen, de mindenkinek más a bevállalós nő.
2018. jan. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
68%
Igen, ha bevállalja, hogy megtapos és nyalatja a talpait velem.
2018. jan. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
44%
Picit gyanús lenne. Azt jelentené, hogy a szokványos dolgok már nem jelentenek túl sokat, megvolt minden sokszor, valszeg jobb pasikkal is, mint én, úgyhogy új dolgokra vágyik. Nem mondom, "bevállalnám" én is, de tudnám, hogy csak ideig-óráig tart.
2018. jan. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
74%

Bevállalós....van akinek már lámpafénynél is kihívás van aki a többesben bdsm-ben akármiben benne van.

Mondjuk én nő vagyok de engem taszítana ha a párom mindent bevállalna.Mert az olyan mintha nem számítana semmi...nincs értéke a dolgoknak.

2018. jan. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

A férfiak bevállalásáról mikor lesz kérdés kiírva.


Csak tapasztalatlan emberek képzelik azt, hogy a fiúk vérbő szexállatok, extrákkal és akrobatikus vágyakkal.

2018. jan. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Tényleg jó lenne konkrétumokat írni, mert csak a refluxom erősödik ettől.
2018. jan. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
56%

Általában ezekért isten vagy:

Dugsz vele és még egy lánnyal egyszerre

Lenyeled

Mélytorok

Anál

Engeded gumi nélkül


Nem vagyok sem szégyellős, sem gátlásos, van is fantáziám, de ezek közül csak a mélytorok olyan, hogy jó, legyen. A többitől kíméljenek meg. Felőlem elhagyhatnak a fenébe, akkor sem fogok ezen változtatni. Az én testem, az én döntésem, mit viselek el. Random helyeken szexeléssel, seggrepacsival, kikötözéssel és hasonlókkal semmi bajom nincs. Ez kicsit más kategória nálam.

2018. jan. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!