Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tudnék bevállalós és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék bevállalós és könnyűvérű csajokat felszedni, ha amúgy önbizalomhiányos és gátlásos vagyok?

Figyelt kérdés
Ezért szórakozóhelyeken is feszengve érzem magamat, miközben tudom, hogy könnyűvérű csajoknál lenne a legtöbb esélyem, mert szívesen fizetnék nekik jó pár kör minőségi és drága piát is csak azért, hogy gyorsan elvonuljunk egy nyugodt helyre és hirtelen el tudjam veszíteni a szüzességemet. Szóval a lényeg: Nem férfias (alacsony és vékony) pasiként, hogy tudnék legkönnyebben egy futó kalandban részt venni? Előre is köszi a választ.

2017. aug. 31. 22:34
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
96%
Rosszlanyok.
2017. aug. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A legrosszabb ***** válasza:
100%
Sokkal jobban jársz, ha lakással rendelkező, megbízható prostinak kifizetsz alkalmanként egy-egy órát, akivel úgymond nem csak szexelsz, hanem megosztod vele gondod-bajod. Egy jó 5-6 órás "tréning" után sokkal oldottabb leszel ismeretlen nőkkel is, és olcsóbban kijössz, mint ha egész éjszaka itatnád a buliban a drága piákkal csajokat, aminek eredménye se lenne nagyon.
2017. aug. 31. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
#2: És szerinted honnan a fenéből van nekem pénzem 15-25 ezrem egy sz**os 1 órás együttlétre? Egy minőségibb pia nincs 15k, amire meghívnám a csajt és vele legalább akár egész éjszaka együtt lehetnék egy sötét sarokban, miközben azt csinálna velem amit akarna (főleg piától beállva, úgy, hogy csak alkatra vagyok sovány, de amúgy helyes vagyok). A prosti meg már fél óra után az óráját bámulná. Arról meg nem is beszélve, hogy asszem max 2 eldurranás van engedélyezve és utána kakukk, szépen távozhatok. Szűzként meg vszeg nem bírnám 5 percnél tovább.
2017. aug. 31. 22:50
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
sz.rügy! se pénz se önbizalom :D
2017. aug. 31. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

sehogy

Már a kérdés is röhejes

2017. aug. 31. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
#5: Miért lenne röhejes? Egy egész estés kalandra nem sajnálnék 15-25 ezret költeni, hogy a csajnak minden kívánságát teljesítsem a szexért cserébe (egy prostival ellentétben, akivel egy órát sem tudnék tölteni), de az ilyen kaliberű csajokat csak szórakozóhelyeken lehet megtalálni, ami nem az én világon.
2017. aug. 31. 23:07
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Gátlásos vagy, és a külsőd (saját értékelésed szerint) nem előnyös. Ez nagyon rossz párosítás, ha diszkócicákra áhítozol. Erre próbálnak rávilágítani a válaszolók, csak nem fogalmaznak egyértelműen.
2017. aug. 31. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
82%
De jó is egy ilyen szánalmas kérdéssel zárni a nyarat...
2017. aug. 31. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
#7: De én eddig azt hittem, hogy ezek a diszkócicák meg olcsó luvnyák egy felesért is hajlandóak a szexre. Vagy ez csak egy ostoba közhely? Mert eddig mindenhonnan azt hallottam, hogy "Jajj, bezzeg a könnyűvérű p***áknak ha fizetsz egy-két kör piát, akkor bármire képesek blablabla... Meg ilyenek a mai lányok, hogy egyből letolják a bugyijukat, ha meghívod őket valamire...". Na én ilyen csajokra vágynék (szórakozóhelyre viszont nincs bátorságom bemenni), akik hajlandóak lennének egy kis honoráriumért cserébe "kikezdeni" velem, főleg, hogy jóképű vagyok csak alkatra vagyok vékony.
2017. aug. 31. 23:17
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de te tényleg azt hiszed, egy nő egész este szórakoztat pár italert, amikor luvnyanak és qurvanak nevezed? Ha az, akkor sokkal drágább lenne a mulatság. Felháborító, hogy sokan tárgyként néznek egy nőre.
2017. aug. 31. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!