Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy kapcsolatban ha óvszerrel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kapcsolatban ha óvszerrel védekeznek a párok, akkor mindig a férfinak kell venni az óvszert?

Figyelt kérdés
2017. máj. 29. 08:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
17%

Aki számára ez nem világos, az ne szexeljen.

Amúgy pedig igen.

2017. máj. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
90%
Mi mindig felesben vettük az óvszert, ahogy most a fogamzásgátló tablettát. A védekezés mindkét fél érdeke.
2017. máj. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 AchromaticSmarties ***** válasza:
86%
Csak a férfi akar szexelni vagy nálatok hogy van?
2017. máj. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
84%
Nálunk ő veszi, megkérdeztem, hogy vegyük-e közösen, azt mondta, hogy ez az ő dolga. De ha úgy alakul hogy ő nem ér rá venni és én megyek el érte boltba természetesen nem fizettetem ki vele...
2017. máj. 29. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
26%
Jahhh, qrva sokba van, mikor tudom megmentem, elmosom...
2017. máj. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Amikor nalunk ugy vedekeztünk meg, akkor nem nagyon neztük, hogy ki veszi. Minegyikönknel volt, a biztonsag kedveert, nehogy önmegtartoztatas legyen, ha valamelyikönk elfelejti elhozni. Amikor elfogyott, pedig potoltuk.

Igazabol nem beszeltük meg, magatol alakult ki igy. Meg nem tudnam mondani biztosra, de a nagy szamok törvenye serint, hasonlo mennyiseget vehettünk ;)

2017. máj. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
0%
Eztmostmé'???
2017. máj. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
56%

Ha nem tudom a méretet(ez inkább a kapcsolat elejére vonatkozik), akkor inkább a férfire bízom. Utána meg ahogy alakul, de inkább felesben.


Mondjuk most nem tudom, hogy hogy fog alakulni ilyen szempontból az életem és betáraztam 3 különböző méretű óvszerből, hogy biztos legyen olyan ami jó és ne legyen az, hogy jaj ez szorít/kicsi stb.

2017. máj. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a párom veszi. Speciálisat használ, boltban nem kapható, ő rendeli. Még sosem fizettem, nem is hagyná. Cserébe én sem várom el, hogy fizesse az erotikus fehérneműket, ruhadarabokat, játékszereket, amiket én veszek.
2017. máj. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

#8:

Meg ne romoljanak! :D

2017. máj. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!