Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak van valami negatív gondolatuk az olyan nőkről, akik mindig nagyon csinosan öltözködnek?

Figyelt kérdés

Ilyen stílusú ruhákban, akkor is, ha iskolába/munkába mennek, akkor is, ha vásárolgatni:


[link]


[link]


[link]


2018. jan. 13. 14:25
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
50%

A 3. képen szereplő ruha egyáltalán nem utcai viselet

Inkább alkalmi.Meg a többi ruhával is mi a gond?! Eleve ha már pl a 2. képen levő ruhát vesszük fel egy lakostalpú szandállal máshogy mutat. Ilyen értelmetlen kérdést...aki kiírta semmit nem konyít ahhoz, mint amit mindani szeretne. Már elnézést.

Jah és én is szeretek csinosan öltözni, akár ha boltba is megyek..frissen mosott hajjal stb. Ez miért baj???

Ellenben nem tudom milyen kérdés ez?! Elnézést nekem sem jöne bd az a férfi aki úgy jelenik meg az utcán, hogy mosatlan a haja, igénytelenül van felöltözve....stb.

Jah és önbizalomhiány nem mindig egyenlő azzal, ha vki mindig csinosan öltözuk.

2018. jan. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
0%

Előző voltam. Bocsi a hibákért amit írásban vétettem. Jah és a 10-enek abszolót igaza van ;)

Divat nem itt tart mint a képek is mutatják. Vannak ettől sokkal alkalmibb és trendibb ruhák így 2018-ban.

Divatismeret 1-es! Le lehet ülni XD

2018. jan. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Olyan helyen dolgozom, ahol az emberek többsége csinosan öltözik, szóval ez elég megszokott, nem döbben meg senki.


Viszont a konkrét linkelt ruhák nem az igaziak.


Az 1) és a 3) is elég alkalmi, nem munkába/iskolába valóak, inkább egy esti randira, valamilyen eseményre. A 2) belefér.


Ha úgy akarsz csinosan öltözni, hogy közben egy hivatalosabb közegben is elfogadható maradj, akkor a "business casual" és a "smart casual" kulcsszavakkal keresgélj.

2018. jan. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
63%
Akinek a csinos öltözködés abban merül ki, hogy mindenhova koktélruhában jár, annak fogalma sincsen az öltözködésről...
2018. jan. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
0%
Tél van:-)
2018. jan. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
0%
Az negatív gondolat, ha felszínesnek tartom?
2018. jan. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
10%

Túrázni is magassarkúba meg szoknyába mész?

Ja, vagy te nem is szereted a természetet, ezért nem is mész túrázni. Te túrázni max a plázákba mész, ugye eltaláltam?

2018. jan. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
29%

Már kérdező, szerintem megkaptad a választ, elég egybehangzó volt nőktől, férfiaktól egyaránt.

Majd kiforr a stílusod és megtanulsz öltözködni, még nagyon fiatal lehetsz (már csak azt figyelembe véve is, hogy nem dolgozni, hanem suliba jársz), ha 25-30 évesen tennéd fel ezt a kérdést ott már nagy baj lenne, most még egyszerűen csak kislány vagy és nem találtad meg azt a vonalat ami a stílusod lesz és nem teszed benne magad nevetségessé. De még semmi sincs veszve :)

2018. jan. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
24%

Szép ruhák, de inkább csak alkalomra. Általában buták azok a nők, akik ezeket erőltetik a hétköznapokban. Tapasztalataim ezt mutatják. Plázacica típusú nők ezek. Nekem egy természetes nő kell, aki szeret kirándulni, túrázni, akár hétköznap is. Akinek nem gáz a mackó nadrág otthon vagy a kócos haja, smink nélküli arc.

Nem hiszem, hogy egy általában ilyen ruhát hordó nő az általam preferált nőhöz közelítene.

2018. jan. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2018. jan. 13. 16:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!