Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem szeretik a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szeretik a férfiak a gondolkodást?

Figyelt kérdés
Eddig 2 párom volt (24 és 22 évesek), egyik sem szerette bennem, hogy gondoskodó vagyok. Ezt nem csak feltételezem, mindketten elmondták nekem, ez is lett a kapcsolat vége, mert nekem úgy látszik, hogy ilyen a természetem és frusztrált, hogy zavarja őket... Nem tudom ezt megérteni. Számomra természetes, hogy csinosan és meleg étellel várom, hogy meglepem figyelmességgel (legyen az akár csak egy aranyos üzenet, ami várja reggel), kifejezem, hogy mennyire szeretem, hogy biztonságban érzem magam mellette, aggódom érte, ha olyan van... Miért visszataszító ez? Egyáltalán akkor hogyan kellene viselkedni? Unalmas? ☹ n24
2018. jan. 14. 00:41
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Oh, elírtam a címet... Gondoskodást 😊
2018. jan. 14. 00:42
 2/25 anonim ***** válasza:
11%
Én szeretem.
2018. jan. 14. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
70%
Vagy más volt a gond, csak ezt mondták vagy ahogy általában lenni szokott valami igazi gyökerekkel sikerült neked is összejönni.
2018. jan. 14. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Nem szakítás indokaként mondták, én szakítottam és nehezen is engedtek el, csak ez bennem maradt nagyon...
2018. jan. 14. 00:48
 5/25 anonim ***** válasza:
Akkor miből következtedted ezt?
2018. jan. 14. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
51%
Mert nem egy második anyukát akarnak.
2018. jan. 14. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Elmondták. Kapcsolat közben.
2018. jan. 14. 00:53
 8/25 anonim ***** válasza:

Nem értem, hogy miért probléma, hogy elmondták. Az már jelenthet szakítást, hogy te gondoskodó vagy, törődsz velük, de tőlük nem kapod meg, nem kölcsönös, és egy ilyen partner után vágysz akitől több figyelmet és szeretet kapsz.


Ez teljesen érthető lenne, de ezt nem értem, most miért zavart, meg mi az hogy zavarja őket. Ki az akit zavar, hogy meglepnek egy vacsival, vagy valami figyelmességgel :D?

A jó szó talán az hogy nem értékeli, nem érdekli, na de hogy zavarja :D?

Esetleg túl sok volt a figyelmességből, de akkor kb minden nap körül kéne rajongani, hogy ilyen szintre jusson az ember...

2018. jan. 14. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
85%

Én inkább úgy fogalmaznék, hogy nem tudják értékelni. Ha van, úgy is jó, ha nincs, úgy is... Nem szoktam soha nyomulni, vagy fojtogatóan szeretni, de azért egy "köszönöm szerelmem" néha elfért volna a meglepi vacsik, ágyba reggelik, rajzok, meglepi programok mellé...


Szerintem van bennük egy érzelmi gát. Sokan sírni sem mernek a lány előtt egy kapcsolatban, vagy elmondani a problémáikat, annyira játsszák az erős férfit. Igen, csak nem attól lesz erős a férfi, hogy egy érzéketlen bunkó, hanem attól, hogy megfelelő helyen, időben és módon mutatja ki az érzelmeit és nem hagyja, hogy 0-24 csak azok uralják és irányítsák a viselkedését.


Ebben amúgy az a legszomorúbb, hogy talán egy férfi volt, akitől visszakaptam a gondoskodást a maga egészséges, természetes módján. A többi vagy magasról tett a viszonzásra, vagy úgy csúszott-mászott meg (túl)féltett, hogy már én ábrándultam ki. :S


Ha van itt kisgyerekes anya, kérem, tanítsa meg a fiát/lányát az érzelmei kezelésére, normális kifejezésére és a hozzá közelállók kedves gesztusainak tiszteletére, mert unalmas, hogy ennyi az érzelmileg elcseszett ember. :S

2018. jan. 14. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
32%
A fiúk, srácok nem szeretik. Mi, férfiak imádjuk. Bárcsak ilyen nőt adna a sors.
2018. jan. 14. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!