Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem szeretik a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szeretik a férfiak a gondolkodást?

Figyelt kérdés
Eddig 2 párom volt (24 és 22 évesek), egyik sem szerette bennem, hogy gondoskodó vagyok. Ezt nem csak feltételezem, mindketten elmondták nekem, ez is lett a kapcsolat vége, mert nekem úgy látszik, hogy ilyen a természetem és frusztrált, hogy zavarja őket... Nem tudom ezt megérteni. Számomra természetes, hogy csinosan és meleg étellel várom, hogy meglepem figyelmességgel (legyen az akár csak egy aranyos üzenet, ami várja reggel), kifejezem, hogy mennyire szeretem, hogy biztonságban érzem magam mellette, aggódom érte, ha olyan van... Miért visszataszító ez? Egyáltalán akkor hogyan kellene viselkedni? Unalmas? ☹ n24
2018. jan. 14. 00:41
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
13%
Kamu. Ilyen nő nincs.
2018. jan. 14. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Sem a gondolkodás sem a gondoskodás nem visszataszító. Sőt szerintem mindkettő nélkülözhetetlen. :D
2018. jan. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy egy idő után terhessé vált számukra ez az egész. Tudod, van az a mondás, hogy jóból is megárt a sok. Időnként nyilván jólesne a figyelmesség, de engem pl. zavarna, ha mondjuk folyamatosan megcsinálnád a reggelimet, vagy ha mondjuk minden reggel kicetlizgetnéd a párnámra, hogy "szeretlek". Ez kicsit olyan, mintha fordított pszichológia lenne: miközben kedveskedni próbálsz, olyan érzése lehet az embernek, hogy valójában inkább magadra akarod felhívni a figyelmet. Látszólag a srácok vannak a középpontban, de lehet, hogy mégsem. Olyan, mintha ki akarnád kényszeríteni, hogy figyeljenek rád, de lehet, hogy tévedek. A gondoskodás jó dolog, de mindenkinél más, hogy mit tart kevésnek vagy soknak.
2018. jan. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 Diavolino44 ***** válasza:

En sem szeretem, vagy egy hatar, amig teljesen rendben van, sot. Sok esetben, mint egy tanyer etel, nagyon jo tud lenni. De nalam ez a hatar alacsonyan van. Szerencsere a mai modern noket nem kell felteni, egyik exem sem tudott fozni, mindig en foztem.

En nem szeretem a biztonsagot, azt szeretem, ha van a kapcsolatban kihivas. Ugyanez igaz az ismerkedesnel is, ha egybol latom rajta, hogy orul, hogy beszelunk, akkor egyszeruen nem erdekel.

2018. jan. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Szerintem cuki. :)
2018. jan. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!