Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen sportot válasszak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen sportot válasszak a gyúrás mellé, amivel közepes tehetséggel a legkönnyebb csajokat felszedni, és ha valaki heti 4x sportol mellette hogy kell csajozni?

Figyelt kérdés
2018. jan. 14. 23:19
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
46%
Én a tricepszemet szoktam befeszíteni.. legutóbb is egy ilyen akció miatt leszállítottak a 4es 6osról mert mert megvadítottam a villamoson utazó összes nőt.. pedig kabátban voltam..
2018. jan. 15. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ha mindenben csak a problémát és a kifogást látod, hagyd a fenébe. Nem létezik olyan sport, amitől minden csaj utánad fog futni. Az alapján, amit írtál, miért érzed úgy, hogy közepes tehetséged van csajozni?

A heti négy sport meg nem oszt, nem szoroz. Heti háromszor kondizok, random napokon futok, ha épp olyan a kedvem. Ettől még ugyanúgy ismerkedem, mint bárki más.


"A Crossfit nem zsírosodó nagydarab férfiak súlyemelése? Ott könnyű csajokat felszedni a csávók közül?"

Nem. Elég népszerű minden körben. A csajok közül próbálj meg csajokat felszedni, hátha úgy sikerül is.


"Utazás közben meg hogy csajozol, szia XY vagyok, nézd meg a bicepszem, tetszik? add meg a számod?"

Ha nem-utazás közben is így csajozol, akkor igen. Ellenkező esetben úgy, ahogy bármikor máskor.


"Attól, hogy időnként futsz egyedül hogy fognak tapadni rád a csajok?"

Tapadni egy sport miatt sem fognak, csak mert csinálod.


Az #1-est adnám. Imádok olvasni, de több év alatt 2 lánynál jelentett pluszt, hogy olvasok. Párnál csak amolyan "szeretem, ha egy pasi sokat olvas", de a gyakorlatban nem volt plusz. Párnál meg konkrétan hátrány.

2018. jan. 15. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
A kovogást. Ha gyorsabb vagy mint a csajok akkor tuti hogy futni fognak utánad.
2018. jan. 15. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
*Kocogást.
2018. jan. 15. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Ajánlom a whyskisporár emelgetését, 10 es szériában. A bárpult mellett állva, így közben csajokat is felszedhetsz.
2018. jan. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Ha valaki gyúr meg sportol és emellett nem tud csajozni... ez valahogy kicsit nehezem emészthető számomra... :/ Eleve ha edzel, tapadnak rád a nők. ,,csajokat felszedni"- nem gombáról beszélünk az erdő szélén!


F.

2018. jan. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
CrossFit-re járok 3 éve, nő vagyo, vagyunk nők sokan és mindenki bombán néz ki. Nem is értem ezt a zsirosodó kommentet és hozzáállást... de tudod mit? Ha igy állsz hozzá, inkább nem nej CrssFit-re mert hamar kikopik az ilyen attitűddel rendelkező ember.
2018. jan. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

#17-es vagyok, elnézést az elgépelésekért (angol billetnyűzet hátránya):


CrossFit-re járok 3 éve, nő vagyok, vagyunk nők sokan és mindenki bombán néz ki. Nem is értem ezt a zsirosodó kommentet és a hozzáállást... de tudod mit? Ha igy állsz hozzá, inkább ne menj CrossFit-re mert hamar kikopik az ilyen attitűddel rendelkező ember.


Csak ajánlottam, mert nagyon sokan onnan szereznek párt.

2018. jan. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

"eleve ha edzel, tapadnak rád a nők"


Hát nekem van nagydarab ismerősöm, akinek nincs barátnője pedig jópár éve gyúr, még kondiedző foglalkozású ismerősömre sem tapadtak a nők, mondta h nincs barátnője. Ez Budapest, nem valami rossz közbiztonságú település amiről te beszélsz?

2018. jan. 15. 11:54
 20/22 A kérdező kommentje:
Focinál meg nem úgy szokott lenni hogy ott van egy rakás fiú és esetleg nézi két lány vagy még annyi sem?
2018. jan. 15. 12:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!