Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok! Mennyire gáz, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Mennyire gáz, ha egy pasi fél a - min. Közepes testű - kutyáktól? Összejönnétek-e ilyen pasival?

Figyelt kérdés

Természetesen vannak olyan fajták amelyektől nem félek, pl. Husky vagy Golden Retriever (általában normális családok tartanak ilyen drága kutyát) ill. kölyökkutyák (

https://www.youtube.com/watch?v=a6KGPBflhiM ), de az ilyen pitbull, rottweiler, doberman meg hasonló agresszív vadkutyáktól egyenesen kiráz a hideg még ha meglátom is. Ha sétálok és egy közepes méretű kutyát meglátok képes vagyok inkább kerülőt tenni. Én nem gondolnám, hogy ez férfiatlan tulajdonság lenne, mert nincs az a pasi, aki kibírna egy kutyaharapást és komoly sérülések nélkül megúszná. Nekem meg nem hiányzik, hogy elveszítsem az egyik szememet, karomat vagy örök életre viseljem egy harapás nyomát. Szóval tök felesleges hősködni, mert ha támadásra kerül a sor, akkor nem a magasság, izmosság meg boxtudás fog számítani, hanem a vakszerencse. Meg nekem ne jöjjön senki, hogy "neveltetés kérdése", "a többi kutya is" stb., mert a harci kutyákhoz fűződő támadások drasztikusabb méreteket öltenek csivava meg még nem ölt meg embert. De ugyanez igaz pl. a kígyókra (szerencsére még életemben nem találkoztam eggyel sem). Ti mit gondoltok rólam? Ja és mit tippeltek, szerintetek milyen külsejű lehetek?



2018. jan. 11. 13:00
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
dagi vagy, es torpe . = D neked egy mopsz valo , csak ra ne fekudj szegenyre. :S
2018. jan. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
90%
Nem jonnek ossze, iszonyat ciki vagy.
2018. jan. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Ja azt elfelejtettem írni, hogy a negatív véleményeket fejtsétek ki bővebben, mert így nem leszek okosabb.
2018. jan. 11. 13:09
 4/30 anonim ***** válasza:
95%

Fura, mert azt simán tudnám tolerálni, hogy valaki fél a kutyáktól úgy általában, és minden kutyától....de ezt baromságnak tartom, hogy csak néhánytól :D

Nálunk pl mindenki a foxinktól fél, hogy megharapja, az uszkárt meg olyan kis cuki plüsskutyának nézik, közben rá jobban oda kell figyelnünk, mert sunyibb. :D

Szóval nem tudom, egy ilyen embert furának gondolnék... mert nem a kutyáktól fél akkor, hanem a sztereotipiáktól, és nem tudja belátni, hogy egy kutya nevelhető.

2018. jan. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%

Nem izgatna. Nem akarok kutyát, egyáltalán, bár én nem félek tőlük, csak nem vonz a kutya gondolata.


Van egy csomó hülye irreális félelem. Nekem is van, és lehet másoknak az furcsa. Nekem ez simán elfogadható dili. :)


26N

2018. jan. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb harapásért golden retriverek felelnek, bár ennek valószínűleg az (is) az oka, hogy az egyik leggyakoribb fajta. A husky is közismerten nehéz természet.


Ciki vagy sem, nekem erről a kutyafóbiáról pár kisebbségi ismerős ugrik be. Ők nagyon félnek a kutyáktól. Érdekes, hogy a kutyák se szeretik őket. Úgyhogy külsőre hasonlóan tudlak csak elképzelni.


Nem jönnék össze ilyen férfival, mivel nekem is van egy kutyám. Dán dog keverék, 85 kg, akkora, mint egy bika. De ő az én kis babám. :) Viszont nem hiszem, hogy meg tudnád szokni.

2018. jan. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

#4: Azért ne vegyük már egy kalap alá ezeket a kutyákat (nevelés ide vagy oda):

[link]

[link]

[link]

...ezekkel:

[link]

[link]

[link]

Lehet, hogy szerinted egy pitbull a légynek sem ártana és hetente vitted kutyaiskolába annak érdekében, hogy kiakassza a cukiságfaktort és lehessen a kisgyerekeket is odaengedni (mondjuk elég nagy idióta aki ezt megengedi), de egy harci kutyáról beszélünk könyörgöm. Az ösztönöket nem lehet kiölni belőle és csak egy rossz mozdulat, vicsorításnak tartott mosoly vagy furcsa viselkedés és már felébresztem bennük a beidegződéseket és egyből megvan a baj. Persze nem is azok a tipikus lázadó vagánypi**ák a célközönségem, akik kihúzott szemöldökkel, bőrnadrágban, rágót pukkasztgatva rottweillert sétáltatnak a parkban, hanem akik semlegesen állnak kutyatémát illetően.

2018. jan. 11. 13:29
 8/30 anonim ***** válasza:
Engem fiatalon megtámadott egy nagytestu keverek, azóta felek tőlük. Nyilvan egy macskameretut nem fogok komolyan venni. Ettől meg teljes értékű embernek érzem magam.
2018. jan. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
92%

Elég gáz, nem akarnék egy nyuszival lenni.


(Nekem volt rottweilerem, féltek is tőle páran mert jujj, pedig nála jámborabb kutyával még nem találkoztam)

2018. jan. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

#6: Hidd el nem vagyok kisebbségi. Pont hogy azok imádják ezeket a négy lábon járó fegyvereket.


"Dán dog keverék, 85 kg, akkora, mint egy bika. De ő az én kis babám. :) Viszont nem hiszem, hogy meg tudnád szokni."


Hát ebben igazad van. Kis túlzással majdnem kétszer akkora, mint én. Ha egyszer rám támadna ott halnék meg helyben. De elég valószínű, hogy el se jutnék odáig, hogy bemenjek a házadba. xD

2018. jan. 11. 13:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!