Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedesnel ezt vajon hogyan ertelmezzem?

Figyelt kérdés

Nem ir ram. De ha irok azonnal reagal. Udvarias kedves neha poenos. Ha randit kerek jon pontos, nehezen lendul bele a beszelgetesbe. Ha igen akkor van csok simogatas oleles. Kezenfogva seta meg atolel.


Most akar vagy sem ismerkedni ...?

Szerintetek?


2018. jan. 18. 19:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
79%
Visszahúzódóbb típus. Miért ne akarna? Ez teljesen egyértelmű- akar.
2018. jan. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
70%
Azt se tudjuk hány évesek vagytok, melyik fél vagy a kérdésben, mióta ismeritek egymást.
2018. jan. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
79%
Egyszerűen visszahúzódóbb, idő kell neki, hogy feloldódjon.
2018. jan. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

En vagyok a no

O a ferfi

Picit fiatalabb nalam 30evek vege felel jarunk

Nehezen nyilik nyit mas fele. Amolyan megfigyelo tipus.

2018. jan. 18. 19:39
 5/18 A kérdező kommentje:

Picit zavar mert en is introvertalt vagyok

Jol esne ha kezdemenyezne

2018. jan. 18. 19:40
 6/18 anonim ***** válasza:
43%
Lehet, hogy régen volt nője, "be kell rúgni" neki újra a csajozási skilljeit. Nincs ezzel semmi baj. Legyél türelmes, de közben jelezd neki, hogy jól tudna esni és nem zavar egyáltalán, ha ő is keres téged magától.
2018. jan. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Igen ha irok neki ezt jelzem

De nem akarok nyomolusnak latszani


Ismerkedesi szakaszban mennyitszer irjak ra ?

Heti 2-3? Vagy az sok ?

2018. jan. 18. 19:47
 8/18 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy hányszor írj rá. Annyiszor, amennyit a szíved diktál. Mondd el neki, hogy mire vágysz, mi esne jól, de ne számonkéréssel, mert azzal elriasztod. Mi férfiak szeretjük a határozott nőket, akik tudják mire vágynak, mit szeretnek, de itt is fontos az egyensúly megtalálása a határozottság és az akarnokság határán, mert ha túltolod, az elriaszt bennünket. Nyíltan, kedvesen, egyenes mondd el neki, hogy mire gondolsz, mit érzel, mit szeretnél! Ne szúrd el, fontos, hogy ne játszmázzatok már az elején (se)!
2018. jan. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%
Neked szükséged van egy ilyen tutyimutyi pasira? Azt hittem, ő a nő...ezért van ennyi nőies pasi manapság, mert nyomultok rájuk, elveszed tőle azt, ami az ő feladata lenne.
2018. jan. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a tanacsot.

Eddig mindig a ferfi volt aki kezdemenyezett vitte a kapcsolatot, nekem ez uj dolog, hogy en vagyok az aki aktivabb.

2018. jan. 18. 20:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!