Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek 10 átlagos lányból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek 10 átlagos lányból hánynak nincsn barátja vagy férja vagy kilátásban lévő kapcsolata?

Figyelt kérdés

Miért érzem úgy hogy mi fiatal férfiak sokkal többen vagyunk arányainkban és egyszerüen nem jut mindenkiek barátnő?


Válaszadó lányok ti kapcsolatban vagytok?


Sokan udvarolnak nektek?


Mi alapján döntitek el hogy kit tekintetek férfinek és léptek vele kapcsolatba?


Ti döntitek el?


Vagy a férfi nyomulása érik be?



30F


2018. jan. 18. 19:49
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

*nincsen

*férje

2018. jan. 18. 19:50
 2/15 anonim ***** válasza:
40%
0. Inkább úgy kellett volna feltenned a kérdést hogy milyen hosszú sor végére kell beállnod?
2018. jan. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
54%

Azért érzed így, mert sikertelen vagy. A vajas kenyér is pontosan ugyanannyiszor esik mindkét oldalával lefelé, mégis az marad meg benned, hogy "MINDIG a vajas oldala lesz alul".


...


Végigolvasva a többi kérdésedet, inkább helyesbítek: Azért érzed így, mert ostoba vagy.

2018. jan. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
93%
És 30 évesen 30 körüli nőt keresel, vagy te is a 22 évesekért állsz sorba?
2018. jan. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Az igazat megvallva jobban örülnék egy korombeli lánynak..

Tehát bőven a 30 ideális

2018. jan. 18. 19:59
 6/15 anonim ***** válasza:
86%

Csak a tapasztalataimról tudok beszélni. Én évek óta nem futok bele az alábbi típusú általad átlagosnak mondott lányba/nőbe:


1. Épp nincs senkije, tehát egyedülálló.

2. Fizikálisan is egyedülálló, ami annyit tesz, hogy nem dugja senki sem.

3. Érzelmileg is egyedülálló, tehát nem sír egyik expasija után sem, nem szakítás után van éppen és plátóian sem szerelmes senkibe, vagyis tiszta a szíve ilyen téren, mint egy üres A/4-es lap, amire nincs semmi írva.


Summázva: A 25-30 év közötti korosztályban nem találok értelmes, művelt, tanultabb, szorgalmas, háziasabb, szerteágazó érdeklődésű, derűsebb vagy afelé hajazó nőt, ami elszomorító.

Írom ezeket úgy, hogy már voltak barátnőim, igaz, nem túl sok, viszont tartós kapcsolatok.

2018. jan. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Igen ez így van én is ilyenekkel találkoztam.

Sok lányra vártam hátha.. de nem..

Volt aki megm ondta hogy ő most plátóian más iránt érez..ezekután már mit csináljak vele.. csak útban érzem magam.

2018. jan. 18. 20:03
 8/15 anonim ***** válasza:
72%

Oké, de akkor kikkel vannak ezek a foglalt nők? Én mindig egyszerre csak egy férfivel voltam, tartós kapcsolatban, ez a férfi meg velem. Tehát 1-1 az arány.


És én 30 évesen már nem lánynak, hanem nőnek éreztem magam.

2018. jan. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

ezekre a kérdésekre nem tudok választ. Igen 30 évesen már inkább Nőröl beszélhetünk.


Sokan szinglik és flörtölgetnek gondolom keresik az igazit sokakat átvernek megint mások sokakat átvernek és valamilyen téren jobbat keresnek, és vannak akik már legalábbis kifelé és magukfelé így nyilatkoznak hogy nekik jó egyedül.

Az ilyenek vagy nagyot és vagy sokat csalódtak vagy nem elégedettek magukkal és kizárják a kapcsolat lehetőségét.


Szép dolog a légy egész önmagadban elv de akkor ez jelentsen magányt és nemtől függetlenül szingliskedjünk?


Nem értem én ezt a mai világot.

2018. jan. 18. 20:11
 10/15 anonim ***** válasza:
41%

Nincsen ilyen. Fogjátok már fel, hogy egy fiatal nő akinek valódi értéke van a társkeresési piacon, az NINCS olyan, hogy most éppen kilátásban sincsen egy pasi sem és várja, hogy valaki aki férfi próbálkozzon nála... ilyen nincs.

Ez kb. olyan, mintha azt kérdeznéd, hogy a Deák Ferenc tér környékén hány lakható ingatlan áll elhagyatottan, lakatlanul, amit csak úgy ni birtokomba vehetek? Egy sem. Mert mindenkinek kell.

2018. jan. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!