Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan vékony, vagy átlagos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan vékony, vagy átlagos alkatú lány, akinek a magas, kicsit mackós pasik jönnek be?

Figyelt kérdés

Csak érdekel, nem vagyok nagyképű, vagy nagy elvárású. 27 éves vagyok, alapvetően normál alkatú, borostás, csak van egy kis pocakom.

Azt vettem észre, hogy jóval kevesebb lány néz meg, mint amikor vékony voltam. Akinek tetszem is esetleg, az is ducibb.



2018. jan. 15. 00:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%

Nekem exem ilyen volt. Szerettem a mackós alkatát, imádtam hozzábújni. Szóval nekem nincs bajom az ilyen testalkattal. Inkább ez, minthogy egyszálbél legyen a pasi. Én vékony magas vagyok.

21N

2018. jan. 15. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
Legszexibb ha van egy kis pocakja! Fel a fejjel!
2018. jan. 15. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Koszonom!

De hatarozottan erzem hogy erosen visszaesett az erdeklodes a lanyoktol 5-6 evvel ezelotthoz kepest. Pedig ferfiasabb is vagyok, nem szeretnek mar vekonyka se lenni. Mondjuk a fejem is hizott kicsit..

2018. jan. 15. 01:14
 4/12 anonim ***** válasza:
91%
akkor még ugyan nem vagy nagyképű de nagyobb képű vagy :)
2018. jan. 15. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%
Teljesen egyénfüggő. Minden esélyed megvan rá amúgy. Én szurkolok neked :)
2018. jan. 15. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Az nem opció, hogy fogysz vagy izmot szedsz fel? Úgy kell elfogadnia az átlagos vagy vékony lánynak, ahogy vagy?
2018. jan. 15. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
A nagy számok törvénye alapján, van ilyen lány. A dologban annyi a csavar, hogy egyesek a mackós alkat alatt egy izmos mackós alkatot értenek, míg mások zsírosan mackósat.
2018. jan. 15. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
57%
Hogyne lenne és nem mellesleg a szemelyiseg ami legtobbszor megfog egy not nem a kulso
2018. jan. 15. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
30%
Gondolom arcra is híztál.. van, aki arcra nem nagyon hízik, annak oké a mackós alkat, de akinek kerekedik az arca is, az inkább átlagos maradjon, a kerek, piha arc nem férfias.
2018. jan. 15. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
85%
Ne rinyálj, csajozz! Az a kis poci senkit sem èrdekel.
2018. jan. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!