Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit gondoltok ennek a kísérlet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok ennek a kísérletnek az eredményéről?

Figyelt kérdés

Haverommal regisztráltunk a Tinder nevű applikációra.

Kiválasztottunk egy jóképű pasit és annak a képeit raktuk fel.4 nap alatt 300(!) közös egyezésünk volt.Különböző korú,külsejű lányokkal.

Bár nem mindegyik lány írt vissza,de így is 95 % reagált a szia,mizura?


A java itt jött,kifejezetten tahó,bunkó,sőt néhány esetben a műveletlen srácot is előadtuk (muszály,agyja) .A beszélgetések színvonala a röhejes szint alatt volt,ennek ellenére falták a nőt!

Nagyon pozitívan reagáltak a perverz megjegyzésekre.



Haverommal úgy gondoljuk ,hogy a felszínesség a nők egyetlen és igazi jellemzője vagyis a nagy átlag így viselkedik.Kortól és műveltségtől függetlenül.



2018. jan. 20. 10:47
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
75%
És most mi mit tehetünk érted? Gondolod majd ettől hirtelen minden nő elszégyenli magát és bűntudatból gyorsan összejön egy dagadt, ronda, anyucipicifia nyomorékkal?
2018. jan. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
81%

Tinder, hahó. Ott arra vágynak, hogy valaki szexeljen velük.


Tudod, ha én szexelni akarok és valaki elkezd velem perverzkedni, aki tetszik is, naná, hogy felizgulok. Sőt, még a kis bunkóságát és flegmaságát is elnézem, elvégre is csak dugni fogunk, utána meg kell a fenének. Sőt, még az erőszakosabb pasikat is eltűröm, mert számomra a szexuális agresszió van, amikor vonzó és igenis bsszon az ágyra és csinálja keményen. Jó az ilyen alkalminak meg tapasztalatnak.


Ellenben ha komolyat akarok és valaki ott kellemetlenkedik egyből a szexuális hülyeségeivel és nem tartja tiszteletben, amit a szándékaimról tudattam vele, elhajtom. Ha bunkó vagy agresszív, akkor is elhajtom, mert kell a pokolnak ilyen pár.


Azt meg elásnám, aki szerint nem számít a külső a párválasztásban. Naná, hogy számít, az ember a lelki és a fizikai aspektusával együtt alkot embert, anélkül sak hús meg ideológia. Ennek az az előnye, hogy a tulajdonságok összegződnek, ergo elég az egyikből átlagosra felküzdeni magad (erre mindenki képes), ha a másik extra. De általában az a normális, hogy mindenki mindkettőből a legtöbbet akarja kihozni. Ráadásul egyik hat a másikra. Az önkritika ápolt külsőt szül, a külső pedig alkalmas a stílusod, értékrended megvillantására. Tartsátok észben. Meg azt is, hogy mindenki tetszhet valakinek, ha eleget tesz érte, ugyanakkor mindenkinek nem fog. A cél a magad szempontjából teljes és tökéletességre törekvő életmód és megjelenés, ami majd eredményezi, hogy a magadfajtával összeilljetek.



A kísérletet lefolytatnám smink nélküli átlagos csajszi vs. nagycsöcsű hiperribi formában is. Kíváncsi lennék.

2018. jan. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
59%

#11

Nem kell kötelességtudatból összejönni senkivel, nincs is szó erről. Meg azzal sincs gond, hogy a lányok is jóképű pasit akarnak maguknak és főleg velük próbálnak ismerkedni, teljesen normális.

Itt pont arról van szó, hogy ha egy átlagosabb külsejű férfival beszélgetnek akkor egyből jönnek az "ők nem olyan lányok" és "én csak komolyat akarok" szövegekkel (Tinderen is, ahogy kiderült), miközben ez köszönőviszonyban sincs azzal mint amilyenek valójában. Egy férfi legalább ki meri jelenteni, hogy igen, csak szexet akar. Olyankor persze megy a hüledezés, hogy milyen bunkó, de az is csak akkor, ha nem elég sármos/jóképű.

Ez egyszerű képmutatás, álszerénység részükről ami idegesítő. Itt is ez megy egész nap.


Ha szexet akar és úgy van fent tinderen akkor vállalja be nyíltan, ha pedig komoly kapcsolatot akkor tartsa magát ahhoz.

De ne az legyen, hogy kb. vele egyszintű férfinak előadja a komolyra vágyó terveit és, hogy ő így meg úgy vágyik szeretetre, de egy jóképűvel három üzenet után már menne szobára.

2018. jan. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
73%
Az általam ismert lányok nagy része nem ilyen. Azt gondolom, nem gyűjtöttetek elegendő adatot ahhoz, hogy a kísérlet eredménye megbízható legyen. Egyetlen réteg alapján (szexkapcsolatot keresők) állapítottátok meg, hogy a "nagy átlag" (tehát a világ összes létező nőjének nagy része) felszínes. Ráadásul annyira jól sikerült leegyszerűsítenetek ezt a következtetést, hogy egyenesen arra jutottatok, a nők "egyetlen" jellemzője a felszínesség - szóval azt mondjátok, az élet minden területén azok? Család, munka, suli, barátok, hobbi? Ez elég elrugaszkodott állítás lenne.
2018. jan. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
85%

Komolyan ENNYIRE értetlenek vagytok?!

Van egy jó pasi, persze, hogy lesz aki dugni fog vele, ha buta is, akkor másra úgyse jó.

Egy átlagos külsejű pasinak nem árt, ha fel tud mutatni mellé még valamit, amitől vonzó lesz. Különben csak egy lesz az átlagból. Mindenkivel meg mégse lehet dugni. ;)

Egy átlag alatti pasi meg erőltesse meg magát, hogy ki tudjon tűnni és legyen benne egyáltalán valami vonzó.


Tudod, az a lényeg, hogy mi nők nem akarunk minden fazsba beleülni, valamilyen elv alapján meg mégis kéne válogatni.


Azt nem értem, hogy azzal mi a probléma, hogy a kamu profil (jól néz ki, agya semmi) csak dugni kéne egy csajnak, de a saját profiloddal beszélgetve célzott rá, hogy komoly kapcsolatot keres, tehát veled ezt is el tudja képzelni. Ó te szegény, de sajnállak, hogy nem csak egy laza nyalást nézett ki belőled! Lúzerkém, te meg hagyod elúszni, mert szereti a perverz szexet.

Besírok, hogy nektek semmi se jó.

Ti komolyan azt varjátok hogy az ország teljes női lakosságát végig tudjátok dugni, és senki se válogasson? Muszáj minden gyökéren lovagolnunk egy kört, mert aki válogat, az qurva? Vagy most hogy is van ez?

2018. jan. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
69%

12 vagyok.

Annyit hozzátennék, hogy én sem tudom előre, kivel mit akarok. Vannak időszakok, mikor nem vágyok semmi komolytalanra vagy épp semmi komolyra, és van, amikor a helyzet dönti el. Ha valaki jól néz ki, de csak bunkóskodik meg perverzkedik, úgy készülök, hogy lesz egy jó estém. Pár szót dumálok vele, aztán szexeljünk és ha megkaptam, amit akartam, megy tovább az élet. Az ilyen majmokat nem tudom komolyan venni, a párom sem hagynám el értük sohay de ha már felkínálkozott (rám írt) és nekem is van hozzá kedvem, mutassa magát. Az ember a másik testével szexel, ahogy előttem is írták, itt csak a külsőségek számítanak meg az, hogy minimálisan legyen diszkrét. A többi annyira érdekel, mint azoknál, akikkel egy buszon utazok. Sosem látom többet, leszarom a személyiségét.


Ha jóképű, mellé pedig nagyon barátságos és jó beszélgetőpartner, akkor szívesen írok neki és veszem komolyan, megyek vele randira. Itt már nem szeretem, ha elkezd nyomulni csak úgy, de ahogy a helyzet hozza. Ha egymásnál kötünk ki és belefér nekem épp, mert nem vágyom kifejezetten komolyra, legyen. Utána meg meglátjuk, hogy lesz folytatás vagy sem.


Ha kevésbé jóképű, mellé meg bunkó, mit csináljak vele? Mije van, amivel nekem jót tehetne, bennem jó érzéseket keltene? Összejönni vele nem akarok, barátkozni vele nem akarok, szexelni méginkább nem

... Minek nekem ilyen ember?


Ha kevésbé jóképű, de van egy stílusa és kedves, okos, vele is elmegyek randira. Lehet, hogy a belsője miatt kívánni is fogom később, sőt, valószínű, de ha bepróbálkozik idegenként, nagy eséllyel vissza fogom utasítani. Alapvetően a nőket megbélyegzik, ha sok férfivel szexelnek. Én sem érezném jól magam, ha mindenkivel szexelnék, mert nálam nem akkora úr a szükség. Csak akkor szexelek valakivel alkalmilag, ha tényleg annyira izgató. Emiatt itt inkább egy lassabban kialakuló, többnyire belső értékekre alapozott kapcsolatot tudok elképzelni, vagy ha olyan jó a stílusa és úgy ér hozzám, esetleg akkor lehet, hogy szex lesz a vége. De itt a csádugunk mellé nincs elég inger. Ez van.


Aki meg egyáltalán nem vonzó, nem a jóképűsége miatt, hanem mert undorodok hozzáérni, annyira dagadt, ápolatlan, stb, azzal meg nem tudok sem most, sem addig vonzódni, amíg ezen nem változtat. De az emberi oldala lehet kellemes és lehet, hogy amúgy ismerősnek vagy barátnak szívesen elfogadom.


Nálam így néz ki ez.

2018. jan. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
85%

Jajj istenem milyen szemetek a nők :D.

De gondolom neked csak a belső számít és nem nézed meg hogy néz ki egy nő :D ....

2018. jan. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
72%

#15nél a pont


Nektek meg talán nem tinderen kéne statisztikázni ahol mindenki csak dugni akar. Nyilván erre a szépet fogják választani, nem baj ha buta úgyis csak a farka kell. Gondolom te is választanád a vastag ajkú, nagy szemű, hatalmas csöcsű, kerekseggű buta szöszit a szemüveges, sminknélküli, értelmes, lapos barna lánnyal szemben ha csak dugni akarnál. Viszont ha már kiélted magad akkor jöhet csak az utóbbi akár feleségnek is, ha addig fel nem köti magát szerencsétlen, vagy nem talál egy olyat aki alapból normálist keres.

Ja viszont ő nem is fog tinderezni mivel értelmes...

2018. jan. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
32%
Akármennyi bizonyiték is lesz rá, a nök nem fogják elismerni,hogy mennyire képmutatók. Megmagyarázzák mindenféle mellébeszéléssel. Nincs azzal gond,ha valaki jóképű férfit akar,de akkor ne jöjjenek ezzel a belső fontosabb szöveggel. Ezért se társkeresőzök évek óta, én átlagos férfiként örülök,hogy választ kapok egy átlagos lánytól,aki állitólag komoly kapcsolatot keres,kalandorok kíméljék, fontos neki az őszinteség,stb. Aztán ráír valami jóképű gyerek és hírtelen semmissé válik,amit a bemutatkozásában írt.
2018. jan. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
86%
Dokumentáltátok? Mert egy kísérletnek igen fontos tulajdonsága, hogy nem csak elmeséled, mi történt.
2018. jan. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!