Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit gondoltok ennek a kísérlet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok ennek a kísérletnek az eredményéről?

Figyelt kérdés

Haverommal regisztráltunk a Tinder nevű applikációra.

Kiválasztottunk egy jóképű pasit és annak a képeit raktuk fel.4 nap alatt 300(!) közös egyezésünk volt.Különböző korú,külsejű lányokkal.

Bár nem mindegyik lány írt vissza,de így is 95 % reagált a szia,mizura?


A java itt jött,kifejezetten tahó,bunkó,sőt néhány esetben a műveletlen srácot is előadtuk (muszály,agyja) .A beszélgetések színvonala a röhejes szint alatt volt,ennek ellenére falták a nőt!

Nagyon pozitívan reagáltak a perverz megjegyzésekre.



Haverommal úgy gondoljuk ,hogy a felszínesség a nők egyetlen és igazi jellemzője vagyis a nagy átlag így viselkedik.Kortól és műveltségtől függetlenül.



2018. jan. 20. 10:47
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
30%

Wow... Azért durva, hogy besült néhány álszent nő állítása és nem elgondolkodnak, hanem hisztiznek. Meg vádaskodnak. Pl., hogy a férfiaknak is csak a legszebb nők kellenek és a teltebbek nem. Hátöhm... Ismerek RONDA nőket és hetente van jó pár match-ük. Ismerek ÁTLAGOS srácokat, akiknek havonta van 1-1.

Ellehet játszani a hattyú halálát, lehet szenteskedni egy anonim oldalon, de ettől még a vak is látja, hogy a valóságban alig számít pár nőnek a belső és egy helyes pofinál eldobjátok a bugyitokat és az agyatokat.

Azt nem értem, hogy ezt miért kell tagadni. Ez nektek ennyire fáj? Vagy ennyire nem rendelkeztek normális önkritikával?

2018. jan. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
79%

Itt a nők közül senki nem tagadta, hogy egy csúnyább és jokepubb ferfibol a jokepubbet választaná.

Ezért nem is értem ezt a "kutatást" mivel alapvetően egy szexpartnerkeresonek kitalált oldalon csináltatok, persze mostanában sokan használják parkeresonek is, de rengetegen csak dugopajtit keresnek. Ebben az esetben nyilván az elsődleges a kinézet. Másrészt nem értem a kettosmercet, ha egy lány keres dugopajtit k**va, ha egy fiú akkor milyen király.

Felesleges ítélkezni a másik nem felett, mert kinézet alapján döntenek ebben az esetben, de ezt itt senki nem tagadta, viszont saját tapasztalataim alapján egy átlagos kinézetű csávó is érvényesülhet tinderen jó szöveggel és jó képekkel. Kapcsolatom és több szexkapcsolatom is volt már tibderrol és igen volt aki csak "dugasra" kellett neki meg nem fogom azt mondani hogy amúgy nem zárom ki a kapcsolatot csak veled esélytelen, hanem úgy fogalmazom meg hogy nem fér bele/nem állok készen komolyra. Viszont egy jól kinéző és értelmes, kedves, vicces lánynak azt fogom mondani hogy komolyat keresek, mert vele el tudom képzelni hosszú távon is. Ennyire egyszerű.

A "perverz" szövegek meg mindig bejöttek, érdemes szexuális irányba terelni néha egy kicsit a beszélgetést, de nem bunkón. Nem leszel unalmas és sugárzik belőle a magabiztosság. Átlagos kinezettel is simán menni fog.

2018. jan. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
33%

"Itt a nők közül senki nem tagadta, hogy egy csúnyább és jokepubb ferfibol a jokepubbet választaná. "

Nem is ezzel van a gond. A gondja a legtöbb válaszolónak azzal van, hogy sokan csak ez alapján választanak, mégis azt adják elő, hogy a belső milyen fontos. Sokan unják már ezt a képmutatást.


"Ezért nem is értem ezt a "kutatást" mivel alapvetően egy szexpartnerkeresonek kitalált oldalon csináltatok, persze mostanában sokan használják parkeresonek is, de rengetegen csak dugopajtit keresnek."

Volt már itt ugyanilyen kérdés más társkeresőkről. Az eredmény mindig ugyanaz.


"Másrészt nem értem a kettosmercet, ha egy lány keres dugopajtit k**va, ha egy fiú akkor milyen király."

Mert még mindig a srácok teszik be, nem a lányok. Egy lánynak dugópajtit találni nem eredmény. Fél perc alatt találhat bármelyik nő egy kanos srácot, aki rámászik. Egy srácnak viszont fel kell mutatni pár dolgot, hogy a rengeteg kanos srác közül ő járjon sikerrel.


"Felesleges ítélkezni a másik nem felett"

Ha valakinek valami rosszul esik, akkor általában ítélkezik. Ez már csak ilyen... Szerintem is felesleges ítélkezni azért, mert valaki a kinézet alapján választ párt. Engem az a része zavar, amikor azt adják közben elő, hogy nem a kinézet alapján döntöttek. Mert az nettó hazugság. Ha valaki korrektül megmondja, hogy a kinézet alapján döntött, az okés.

2018. jan. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
37%

"Nem is ezzel van a gond. A gondja a legtöbb válaszolónak azzal van, hogy sokan csak ez alapján választanak, mégis azt adják elő, hogy a belső milyen fontos. Sokan unják már ezt a képmutatást."


Mi ebben a képmutatás? A belső ÉS a külső IS fontos. Komoly kapcsolatnál persze. Szexkapcsolatnál leginkább a külső.

2018. jan. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
3%

És ez a felmérés min fog változtatni? Én úgy láttom felszínes mindkét oldal! Viszont annyit a férfiak javára hogy a most 25-tól felfelé nem annyira jellemző. Sokan tényleg csak egy átlagos nőt keresnének. A tini srácok viszont úgyan olyanok mint az "összes nő" csak az számít ki hogy nézz ki. Minden szöveg csak kamu.


Persze vannak tényleg nyomi pasik akiket okkal szelektalnak ki, de olyan is akivel amúgy semmi baj nincs, csak nem extra helyes. Ha van egy nagy orrú, vagy ronda arcú hapsi de mellé vékony, esetleg sportos az nem kerül az esélytelenekhez. Viszont akin súlyfelesleg van az senkinek nem fog kelleni. Se a szép lányoknak, se az átlagosaknak de még a bálnáknak sem! Nem mint ha az utolsóért annyira terperne bárki is...

2018. jan. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
#34: Szerintem is fontos mindkettő, sokan mégsem ezt mondják. Akármikor siránkozik egy sikertelen ismerősöm és a társaságban van egy csaj, akkor elkezdi mondani, hogy ne törjön le, a belső a fontos és jön majd valaki, aki értékeli. Itt is egy csomó válasznál írják, hogy a nőknek a belső számít.
2018. jan. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
71%
Én azt gondolom ennek a kísérletnek az eredményéről, hogy ha az ebbe fektetett energiát önmagad megreformálására fordítottad volna, sokkal beljebb lennél, és nem azon tipródnál, hogy miért NEM megy a csajozás.
2018. jan. 22. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
21%

Szeretem amikor a magas, jokepu emberek mondjak, hogy "fejleszd" magad es te is magas es jokepu lehetsz.


Azt hiszem nincsen tisztabban a biologia alapveto tenyeivel.

2018. jan. 22. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
52%
Jah igaz, elvégre is akinek meghaladja ez azagykapacitását, mert egy fogyatékos retek, annak valóban hiába mondja. Ott valóban a biológia győz
2018. jan. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
8%
#37: Miquel: Egy Tinder profil létrehozása pár perc. Fent hagyni semmi erőfeszítés. Megnézni az eredményeket, pár perc. Adnál egy tuti tippet, amivel mondjuk 10 perc alatt beljebb van bárki a csajozással? :D
2018. jan. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!