Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit gondoltok ennek a kísérlet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok ennek a kísérletnek az eredményéről?

Figyelt kérdés

Haverommal regisztráltunk a Tinder nevű applikációra.

Kiválasztottunk egy jóképű pasit és annak a képeit raktuk fel.4 nap alatt 300(!) közös egyezésünk volt.Különböző korú,külsejű lányokkal.

Bár nem mindegyik lány írt vissza,de így is 95 % reagált a szia,mizura?


A java itt jött,kifejezetten tahó,bunkó,sőt néhány esetben a műveletlen srácot is előadtuk (muszály,agyja) .A beszélgetések színvonala a röhejes szint alatt volt,ennek ellenére falták a nőt!

Nagyon pozitívan reagáltak a perverz megjegyzésekre.



Haverommal úgy gondoljuk ,hogy a felszínesség a nők egyetlen és igazi jellemzője vagyis a nagy átlag így viselkedik.Kortól és műveltségtől függetlenül.



2018. jan. 20. 10:47
1 2 3 4 5
 41/45 Lifeishard ***** válasza:
Általában nem értek egyet Miquellel, de ez most egy üdítő kivétel.
2018. jan. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
23%
Persze, nagyon "bölcs" dolgot írt Miquel, 10 perc alatt reformálja meg magát valaki...arra befizetek.
2018. jan. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:

"Adnál egy tuti tippet, amivel mondjuk 10 perc alatt beljebb van bárki a csajozással? :D"


Nos, 10 perc untig elég ahhoz, hogy odamenj egy csajhoz. És ha oda mertél menni, máris hatalmas önbizalomlöketet kapsz, ami a későbbiekben nagyon jót tesz majd. Külön bónusz, hogy az esetleges kudarcból is hatalmas ismeretanyagot lehet leszűrni a jövőt illetően. Többször elmondtam már, hogy az ember csak a kudarcaiból a hibáiból képes tanulni A siker nem jó tanítómester. Én is, amit tudok, az elkönyvelt kudarcaim árán tanultam meg. Mert volt szép számmal! (Legalább 3 számjegy!)

2018. jan. 23. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:

Nem olvastam el az összes választ, de csináljátok meg ezt a kísérletet légyszíves egy bombanő képével, és adjátok elő az írásképtelen ostoba liba profilt azoknak a férfiaknak, akik ráírnak erre a "nőre".

És azt az eredményt is posztold.


Valószínűleg én már az első pár mondat után elköszöntem volna, ha valóban ilyen röhejes színvonalú a beszélgetés. Bár én nem is vagyok fent Tinderen...


27N

2018. jan. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:

Wow a lányok a helyes pasikat jobban szeretik mint a 30as pattanásos szűz kockákat....

Micsoda felfedezés...

2018. aug. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!