Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk! Alávethetlek egy tudomán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Alávethetlek egy tudományos kísérletnek?

Figyelt kérdés

Elomondok egy szitut,ti meg képzeljétek el...

Az utcán sétál egy 23 éves lány.A neve Lia és épp a konditeremből jön. Melege van ezért kikapcsolja a kabátját, így a mellette álló férfi tisztán láthatja dagadó, kőkemény keblét.Még azt is megfigyeli, hogy egy vízcsepp végiggördül a lány nyakától egészen addig míg a meltartójáig ér majd eltűnik.A férfi leáll beszélni a lánnyal, majd negyed óra múlva, a WC-ben kamatyolnak...

Na mi járt a fejetekben míg olvastátok? :) Ha igaz a feltételezés akkor arra gondoltatatok, hogy ti vagytok vele vagy hogy nézitek amint éppen...

Nos?


2011. dec. 22. 09:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Baromság. Nekem például az járt a fejemben, hogy vajon mi a célod a kérdéssel. Meg hogy ha a lány sétál, akkor a mellette _álló_ férfi hogyan tud ennyi mindent megfigyelni.
2011. dec. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

nem én találtam ki csak a lüke biosztanárunk mesélte...

nálunk a fiuknál hatást ért el.

különben meg lehet hogy pl lépcsőn állt vagy valami...

2011. dec. 22. 09:53
 3/18 anonim ***** válasza:
én éppen arra godoltam h sz@rnom kell
2011. dec. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Mivel filmrajongo vagyok es vizualis tipus, en olvasas kozben azt kepzeltem el, hogy ha en rendeznem ezt a jelenetet, akkor hogyan, milyen szogekbol, milyen kepekben mutatna a kamera az esemenyeket.


Szoval akkor vehetjuk ugy, hogy nem magamat kepzeltem bele a sztoriba.

2011. dec. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 zsomkovacs ***** válasza:

Én arra, hogy nagyon nem jönnek be a konditeremből kijövős-kabátot széttárós-negyed óra után egy ismeretlennel kamatyolós "nők".


Szerintem az elmélet megbukott.

2011. dec. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Jeeeehj pfujj de be pállhatott a pi csája ennek a RI.ANC Liának !
2011. dec. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Én arra gondoltam meg hogy a wc-ben k..rnak
2011. dec. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
én arra gondoltam h mindjárt fel fog állni a dákeszem:D:D
2011. dec. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
nekem meg erről eszembe jutott amikor utoljára egy diszkó wc-ben kúrtam :D
2011. dec. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Én arra gondoltam hogy jó lenne tudni hogy mit mondott neki a faszi amitől negyed óra múlva a csaj már szét is tette a lábát.
2011. dec. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!