Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek, ha semmi sem vált...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha semmi sem vált be a társkeresésben?

Figyelt kérdés
Egyszerűen láthatatlan vagyok a nők számára.
2018. jan. 20. 15:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Na most ebből aztán sokra jöttünk rá
2018. jan. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
57%
Tedd magad láthatóvá. Szerintem az lehet a baj, hogy túlmisztifikálod az egész női nemet.
2018. jan. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
52%

Én tudom, mi a baj az ilyen csávókkal a legtöbbször.

Csak addig vagytok rendesek, amik a nő nem utasít vissza. Utána előjön az igazi, otromba énetek, és elmondjátok mindennek szerencsétlent. :"D


Ha te nem ilyen vagy, akkor bocs, de sajnos sok örök szinglire ez a jellemző.


Azt pedig meg lehet érezni, ha valaki csak puncsol, de amúgy belül romlott. ;) A megérzés pedig általában beigazolódik.


22/N

2018. jan. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
#3: Az a baj, hogy én egyre inkább a fordítottját tapasztalom. Miután elutasítanak, én kedves, barátságos vagyok velük továbbra is, de aztán kiderül, hogy csak addig akart barátkozni velem, amíg össze nem jön valakivel és addig se legyen magányos. Az ilyen annyira megalázó.
2018. jan. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
72%

"Utána előjön az igazi, otromba énetek, "


Milyen jó,hogy te már az elején hoztad,így nem ér senkit csalódás.

2018. jan. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
vegyél fel párducmintás feszülős nacit és lejmolj tőlük pénzt. Nem leszel láthatatlan és emlékezni is fognak rád. Te leszel a másnapi beszédtéma.
2018. jan. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Tegyél új profilképet fel,egy jobbat!

Hiszen a társkereső olyan mint egy katalógus ha nem tetszik átsuhannak a profilodon.

2018. jan. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"Azt pedig meg lehet érezni, ha valaki csak puncsol, de amúgy belül romlott. ;) A megérzés pedig általában beigazolódik."


Akkor miért megy szét annyi kapcsolat? Csak nem rosszul tetszenek választani?

2018. jan. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Vegyél fel egy láthatósági mellényt.
2018. jan. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Sajnos Kérdező, bazinagy a konkurencia, és sanszos, hogy nem fogsz kelleni senkinek. Az én javaslatom speciel az lenne, hogy hagyd a párkapcsolati cirkuszt a fenébe. Feleannyit nem ér meg, mint amennyit kínlódni kell vele! Bazinagy lutri, deficites dolog, elpocsékolsz rá rengeteg időt és energiát, és a végén csak annyit érsz el, hogy kiábrándult, frusztrált leszel a sikertelenségektől. Mindez azért, mert van valami nagyon halvány 0,000001% esélyed a sikerre. Megéri? Persze hogy NEM!
2018. jan. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!