Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az normális, hogy azért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, hogy azért nem akarok párkapcsolatot mert semmi esélyem sincsen a lányoknál?

Figyelt kérdés
Nagyon visszafogott, csendes, félénk fiú vagyok. Nem tudok a lányokkal beszélgetni és ezért kerülöm a velük való kommunikációt. Kevésnek érzem magamat az összes lányhoz mert amikor meglátok egy lányt rögtön az jut az eszembe, hogy semmi esélyem sem lenne, sokkal jobbat érdemel nem egy olyan szerencsétlen mint amilyen én vagyok. Ezért elzárkózom az ismerkedéstől és semmilyen kapcsolatot sem létesítek az emberekkel. Elvagyok a saját kis világomban meg ha sokszor nagyon rosszul esik. De el kell fogadnom el bele kell nyugodnom. Nagyon gátlásos vagyok és nem tudom elhinni ha egy lánynak szimpatikus vagyok ( másfelől én soha sem vettem észre, hogy szimpatikus lennék valakinek) . Olyankor inkább elmenekülök vagy szándékosan úgy teszek mintha nem is érdekelne csak azért, hogy ne bántsam meg mert úgyis kiderülne, hogy egy szerencsétlen vagyok. Sokszor nem könnyű elfogadni ezt a helyzetet de úgy érzem így lesz a legjobb meg akkor is ha nagyon fiatal vagyok.

2018. jan. 9. 22:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális, kicsit növeld az önbizalmad, mert számos lánynak jó vagy, csak hind kell önmagadban.
2018. jan. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Kiraktad magadra a "ZÁRVA" táblát. Így tényleg nem lesz sok vevő, ráadásul aki bekopog még azt is elhajtod.

Hogy nincs önbizalmad azt pont hogy nem kell elfogadni, pláne nem belenyugodni. Persze tudom hogy ez 11évesen elég nehéz.

2018. jan. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Diavolino44 ***** válasza:
20%

En ezeket a kerdeseket sose ertem.

Kit erdekel? Az a te eleted, azt csinalsz amit akarsz. Felolem szuzen is meghallhatsz.

Sajnalatot varsz vagy micsoda?

Azt, hogy majd radir egy csaj, hogy megvigasztaljon?

S ferfinak nevezed magad?

2018. jan. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
100%

Diavolino44

De mekkora p*** vagy... Ha nem érdekel akkor minek olvasod egyáltalán 2 sornál tovább arról nem is beszélve, hogy minek írsz még alá. Valószínűleg nem sajnáltatni akarja magát, hanem látszólag elkeseredett és megtört. Tanácsot, hasznos választ vagy esetleg némi biztatásért kérdezte.

K*** irritáló a fajtád, hogy minden hasonló kérdés alá odahánytok egy "kit érdekel, minek írsz ide, imádom az ilyen értelmetlen kérdéseket" monológot. Jobban irritáló ez a bunkó gy*** viselkedés mint téged az ilyen kérdések!

Nem mer az ember egy kérdést kiírni még névtelenül sem a hozzád hasonló trollok visszajelzései miatt.

2018. jan. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
54%
Az irritáló, hogy van min. 600 ugyanilyen kérdés, ahol minden szükséges információ le lett már írva. Másrészt egy pár soros leírás alapján max. általánosságokat lehet mondani, nem pontos "diagnózist". Pl. ha a valami nem megy, akkor keress rá megoldást, menj pszichológushoz, olvass könyveket a témában, építsd az önbecsülésedet, beszélgess és barátkozz lányokkal stb.
2018. jan. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ha nagyon fiatal vagy normális hogy ezt érzed, de nyugi a huszas éveid közepére már ezt érzed majd természetesnek.
2018. jan. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Te nem nem akarsz, hanem lemondtál róla és racionalizálod. Ez nem normális. Ha jól meglennél így is, akkor meg nem írtál volna ilyeneket. A magad érdekében dolgoznod kellene a probléma megoldásán, ahogy csak tudsz, nem kikerülni és önigazolást keresni irracionális módon.
2018. jan. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Köszönöm szépen a válaszaitokat.


Sajnos én már le mondtam arról, hogy nekem valaha is párkapcsolatom lehessen. El kell fogadnom és bele kell törődnöm. Hiába lenn egy lány akinek szimpatikus lennék ha én ezt nem tudnám elhinni. És inkább nem is ismerkedem mert nálam fejben nagyon sok probléma van így inkább elzárkózom és nem ismerkedem és nem adom meg a lehetőségét annak, hogy bárki is megismerjen.

2018. jan. 10. 08:23
 9/15 anonim ***** válasza:

Gondolom te vagy a Bamba Béla aki 3 naponta kiír valami hasonló belenyugvós ömlengést. Ha jól emlékszem 17 vagy 18 éves vagy. Egy jó tanács: várd meg amíg felnőlsz!


Úgy értem, hogy egyetemre mész, állást (és felelősséget) vállalsz, ügyeket intézel, döntéseket hozol, idegenekkel tárgyalsz.

Akkor rájössz majd, hogy az élet tele van kockázatvállalással, tévedésekkel és újrakezdésekkel. És minden bizonytalanság ellenére menni kell és csinálni. Nem fogsz tudni minden nemszeretem helyzetet megkerülni és behúzódni a csigaházadba. Akkor majd rájössz, hogy nem dől össze a világ egy kudarc után. Addig inkább hanyagold a párkapcsolat témát.

2018. jan. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Hiába mennék egyetmere úgysem kezdeném el. A nyáron is felvettek de úgysem kezdtem el. Sajnos nálam fejben nagy gondok vannak.
2018. jan. 10. 09:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!