Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresésben a legnagyobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresésben a legnagyobb probléma, dilemma?

Figyelt kérdés
Neked mi okozza ezt? Korral, nemmel.
2018. jan. 13. 17:18
 1/7 anonim ***** válasza:
A hogyan, a miként, a hol, a mikor és a "nekem miért nem sikerül sohasem?" 21/F (és ezt most komolyan írtam, a szerelmi életem kb olyan, mint egy könyv néven futó üres papírlap)
2018. jan. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A netes társkeresésben az a baj, hogy millió "hódolói" vannak a lányoknak, és ha nem gyakorolsz rájuk hatalmas hatást a beszélgetés elején, hamar találnak nálad érdekesebbet, és tökmindegy mennyire nézel ki jól.

Persze, van kivétel, de most a szebb, népszerűbb lánykákról van szó.

Élőben semmi probléma, ott nem kapnak annyi "önbizalmat", akárkit felszedek, aki egy minimális szimpátiát mutat felém (legalábbis ritka, amikor a szövegem "riasztja" el őket).

21f

2018. jan. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

érdemes erre fordítani a drága időt, amikor a sikernek minimális az esélye?

30F

2018. jan. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Diavolino44 ***** válasza:
91%

#2 akkor probalkozz eloben, nincs ebbol problema.


Nincs idom.

Dolgozok, mellette tanulok, esszeket kell irni, vinni kell egy haztartast, mellette, sport, tanc, meditacio, egy-egy elcsipett ital olyan baratokkal akiket hetek ota nem lattam. Tobb beszelgetesem ment a kukaba, mikor azt mondtam, hogy kb 3 szabad oram szombaton. Mert maskor nem fer bele..

32f

2018. jan. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

van ertelme? Kitarto tarskereses utan semmi sem jott ossze. Viszont spontan mar volt siker.

32/F

2018. jan. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az életemben most van egy amolyan nem kiforott kapcsolat,de sok agyalást okoz,hogy kevés minőségi időt tudunk együtt tölteni.Nekem erre igényem van,én vagyok a ragaszkodóbb fél,ő lazábban veszi.Szóval ebben az egészben szerintem nem is az a nehéz,hogy találj valakit.Hanem hogy találj valakit,akivel minden sima ügy,és ő a másik feled.
2018. jan. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A társkeresés fő dilemmája, hogy míg a férfiak a nők döntő többségét vonzónak találja, addig a nők a férfiak döntő többségét egyáltalában nem tartja vonzónak.
2018. jan. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!