Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a helyes reakció ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a helyes reakció ilyen visszautasításnál?

Figyelt kérdés

Felkértem egy nőt táncolni és ő nyersen annyit mondott, hogy nem akar velem táncolni.

Eszméletlenül rosszul éreztem magam. És ez így nem oké. Hogyan reagáljak ilyen esetben?


2018. jan. 21. 09:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
19%
Megszégyenülve arrébb kullogsz.
2018. jan. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

"Hát jó...ha falábú lennék akkor valószínű én is így reagálnék a helyedben...majd táncolok mással:)".


#1

Hát pont ez az amit el kell kerülni.

2018. jan. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
73%

Elhúzod a beled udvariasan.


Nem voltál vonzó a szemében. Ennyi.

2018. jan. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Ne érezd magad rosszul. Ő nem akart, szíve joga. A stílusa nem a legjobb volt, de mások bunkósága nem a te hibád.

Mondd azt mosolyogva, hogy sajnálom, vagy bocsi a zavarásért és menj tovább.

2018. jan. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
97%

Csomó oka lehetett annak hogy nem akart veled táncolni.:

- Pasija van

- Nem volt kedve az egészhez

- Megvolt neki :D

- Nem tud táncolni

- A barátnője szerelmi bánatban szenved, nem akarja otthagyni

- Barátnője k...varészeg és nem akarja ott hagyni

Bármi is az ok, idegesíti, emiatt bunkó.

Engem is utasítottak már vissza korábban bunkón, később kiderült hogy egyszerűen csak nem vett komolyan. Utána iszogattunk, dumáltunk, stb.

Férfi vagy... ahelyett hogy itt kérdezed, megkérdezhetted volna őt is hogy mi az oka. Én max 2kérdést teszek fel. Ennyi próbálkozás belefér. :)


Visszautasításnál mi a legjobb reakció? Mosolyogsz, megköszönöd a válaszát és tovább állsz emelt fővel! :)

30F

2018. jan. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Ketseg2017 ***** válasza:
62%
A legjobb valasz az elutasitasra: AHOGY GONDOLOD.
2018. jan. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem mi nem oké? Hogy nem akart veled táncolni (hadd döntse már ő el...) vagy, hogy nem húzta az időtöket komplikált magyarázattal?

Nem kell erre reagálni, köszönj el, és keress mást.

2018. jan. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%

Ilyenkor azonnal menj oda egy nagyon csunya/dagadt lanyhoz es kerd fel. De ma mar buliban csak odatancolsz. Nem kerdezik meg.

N

2018. jan. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
48%

#4

A válaszod első felével egyetértek.

De az, hogy a nyers elutasítás után még a srác kérjen elnézést a zavarásért...

Szerintem nincs miért elnézést kérni. Mitől lenne a lány ideje értékesebb mint másé?

2018. jan. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Simán "oké szia", vagy valami és mész tovább. Nem kell az ilyeneken fennakadni, meg mindent magadra venni.
2018. jan. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!