Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nincs sikerem az olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs sikerem az olyan helyeken ahol mindjárt képet kell mutatni?

Figyelt kérdés
tinder, társkeresők és a többi ahol képet kell kitenni akkor általában vissza sem írnak a nők nem nagyon foglalkoznak velem, viszont amikor kép nélkül ismerkedek például fórumon vagy chat oldalakon és később mutatok képet akkor általában a nők 80%-a azt mondja hogy szimpatikus vagyok neki Most akkor ez hogy van?
2018. jan. 21. 13:14
 1/8 Diavolino44 ***** válasza:
84%
Lassuk be, ehhez a kerdeshez nem kell atomfizikusnak lenned, hogy megtudd valaszolni.
2018. jan. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
1. ? Ha ronda vagyok akkor miért ismerkednek úgy velem a nők tovább hogy képet mutattam?
2018. jan. 21. 13:22
 3/8 anonim ***** válasza:

A fórumon megismert nők el is mennek veled randira?

Persze, hogyha valakivel, sokat beszélgetsz neten, nem fogod csak úgy leépíteni, mikor képet küld. Ellenben ahol egyből képet lát ott egyből nyugodt lélekkel el is utasíthat.

2018. jan. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
3. De sokkal jobban eljönnek úgy és 2.kapcsolatom is volt így már
2018. jan. 21. 13:28
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert lát egy képet és eldönti, hogy nem akar ismerni, vagy megismer és lát is egy képet. Ennyi.
2018. jan. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
64%
Az első benyomás ereje. Nálam is volt, hogy olyanba szerettem bele a belsője miatt, akit hónapokig a külsője alapján észre sem vettem... Sőt, ha az utcán próbálkozik be, elhajtom, vagy ha Tinderen látom, megy balra. Az ember nem adhat mindenkinek esélyt és egy olyan helyzetben, ahol a külső áll csak rendelkezésre, az alapján fog dönteni, mert sajnos a legtöbbször nem éri meg lutrira mélyebbre ásni. Neked a belsőd az erősséged ezek szerint. Akkor ismerkedj így.
2018. jan. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert a beszélgetések alatt megkedveletek és utána ez már enyhítő körülmény. De valószínűleg ha azonnal látnának akkor elutasítás lenne.
2018. jan. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
70%
Ugyanaz van velem, mint #6-tal. Beleszerettem valakibe, akit a külseje miatt észre sem vettem. Most meg már mindene vonz.
2018. jan. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!