Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg profi fotóssal kéne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg profi fotóssal kéne képeket csináltatni?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm azt mondta,hogy csináltassak magamról profi fotóssal képeket mert mivel az emberek csak azt nézik így a csajok is jobban buknának rám "itt jön majd gondolom az ilyesmi duma ha szarul nézel ki..... maradjunk annyiban nem vagyok csúnya" szóval azt mondja ha profi képeket raknék fel akkor megsokszorozódna az esélyem.Csak sajna tudom,hogy ezek beállított mesterséges képek mert látom ahogy most divat ez a fotóztatom dolog,nekem mű az egész.Meg mivel fotózok is így tisztában vagyok a dolgokkal min,hogyan lehet módosítani és mit mutat és mit nem mutat meg egy kép,most nem konkrétan photoshopra gondolok.

2018. jan. 22. 02:49
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

tegnap 21:09


Ja és,én nem ezt vettem észre a thinderen,max vannak páran akik hasonló fotókat vagy fotós által készítetteket raknak fel,de általában legtöbbje magét fotózza le,ugye nő alatt meg lyuk van így nem mindig a kép a lényeg :D

2018. jan. 25. 11:29
 12/16 anonim ***** válasza:

"Hagyományos módszer nem működik,nincs baráti köröm meg nem járok közösségekbe :)"


Pedig az lenne az első lépés, különben a netes ismerkedés sem fog működni. Lehet, néhány magányos farkasnak igen, de szerintem nem ez az általános.

2018. jan. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ne csak "technikailag" nézd a képeket, hanem érzelmek szempontjából is. Mit közvetít? Mi járhat épp az illető fejében? Egyik jó barátom egy homályos webcamos képpel is sikeres volt és nem azért, mert annyira kiemelkedően jóképű.
2018. jan. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

ma 11:47


Na már megint ellentét van állítva :) egyszer legyen profi a fotó máskor érzelmes meg elég egy webkamos is na most nem vagyok csúnya ember igaz nem vagyok kigyúrva mint állat,és nem is rakok fel se nagyon szar fotót se túl profi fotót.Egyébként sok embernek nincs baráti köre férfiak és nők közt is,na most akkor nagyon sokan magányosak maradunk :)

2018. jan. 25. 12:07
 15/16 anonim ***** válasza:

Egyertelmu hogy profi foto kell ,amit linkelt az egyik hozzaszolo az mindketto vacak..de ha te is ugyes vagy akkor keszitsd el magadnak ,es ird oda sajat hobbinak hogy fotozas es akkor levagjak ,hogy ezert is jo a fotod mert ertesz hozza.Legalabb kitunsz a sok rettento suttyo 'tukorben mobil a kezben' kep kozul .


No meg adhat egy kezdeti beszelgetesi alapot a hobbid.

2018. jan. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

ma 13:23


Általában hobbinál kiírom,hogy fotózok,és néha fel is kerül témában mutatok pár képet és hű de szép meg minden de még sem lesz semmi sem.

2018. jan. 25. 18:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!