Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy átlagos nőnek ilyenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy átlagos nőnek ilyenek az elvárásai akkor viszonylag könnyen vagy nehezen talál társat manapság? Tehát sok vagy kevés ilyen szingli férfi van aki komoly kapcsolatot akar?

Figyelt kérdés
180 cm nél magasabb, izmos sportos, határozott magabiztos.
2018. jan. 22. 16:08
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Jó, nyilván a kokszosok meg a kétajtós szekrények ritkák. De pl ez is elég izmos alkat szerintem és az utcán kb minden második huszonharminvas férfi így néz ki (ahogy minden második huszonharmincas nő is csini, cicis-popsis, karcsú vagy legalábbis vékony):

[link]

2018. jan. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
#9: Az átlag hazai férfimagasság 176 centi körüli. :D
2018. jan. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Ami pont passzol egy 164 centis nőhöz, ami ugye a nők átlagmagassága. NEM, mintha azon a 4 centin annyi múlna.


Ehhez képest 170 centis nőkből többet látok (én is annyi vagyok) és így azért nem olyan hű, de nagy óhaj, az, ha a szintén gyakoribb 180+ magas férfiakra vágyok.

2018. jan. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Ennyi? Ez csak egy kicseszett test, hol vannak a mentális, lelki, érzelmi elvárások? Elveszett a listád? :)
2018. jan. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

#13: Igen, passzol a 164 centis nőkhöz, ezzel nincs semmi gond. Csak egyszerűen, ha kimész az utcára, nem állja meg a helyét az a kijelentésed, hogy a férfiak többsége 180+os. Mert nem az. Rengetegen tesznek olyan kijelentéseket, hogy abból van a legtöbb, amit ők látnak. Értelemszerűen könnyebben észreveszed 170 centis nőként a 180+os pasikat, de attól még nincsenek annyian. (Mint ahogy a pasik többsége sem izmos, csak őket veszed észre vagy pont a csoporttársaid ilyenek.)

176 centi vagyok. Pont az átlag. Nincs komolyabb problémám csajozás terén, de azért érzem, hogy az a 4 centi elég sokat számít :D

2018. jan. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
A 20-30-as korosztály simán magasabb, mint 180 centi. Azért ennyi az átlagmagasság, mert egyrészt 50 fölött megy össze az ember, másrészt már az előző generációhoz képest is jelentős a magasságkülönbség. A mai fiatalok magasabbak. és szerintem 20-40 közötti embereknél bőven 180 fölött van az átlagmagasság.
2018. jan. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

#16: 176 vagyok. Tényleg nem magasabb az átlag magasság. Könnyű helyzetben vagyok, mert pont hozzám lehet viszonyítani a dolgot. Ha baráti társaságban vagyok és szóba kerül ez a téma, akkor felszoktam ajánlani, hogy nézzük hozzám a dolgokat. Pl. osztálytalálkozón is 2 ember eltéréssel ugyanannyian voltak magasabbak, mint alacsonyabbak nálam. De mást társaságokban is mindig 1-2 ember különbség van ide vagy épp oda.

Az időskori összemenés kb. 2 centi. Még úgy is 178-nál vagyunk.

A srácok is örülnének, ha magasabbak lennének, de nem azok :D

2018. jan. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

[link]


Akkor ne hidd el. Azért ennyi az átlagmagasság, mert az idősebb generációk jóval alacsonyabbak voltak. És lehúzzák az átlagot. Fiatal/középkorú felnőtt viszonylatban totál más a helyzet.

2018. jan. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

"15 európai állam 21 év körüli férfinépességének magassági adatait elemezte"

"Az európai férfiak átlagmagassága valamivel több mint száz év alatt 167-ről 178 centiméterre nőtt"

Ez még mindig nem 180, hanem az a 178, amit kihoztunk. Ráadásul úgy, hogy a Svédek pl. felhúzták és emellett rengeteg olyan ország is felhúzta, ahova nem európaiak vándoroltak be munkásként. Hozzánk nem sokan jöttek. És ebben a 21 éves átlagban nincsenek benne azok, akik idősként összementek.

Még Svédországban, amit kiemeltek magas országként sem több a 180+os. Ott pont annyi az átlag.

2018. jan. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Ha egy átlagos férfinak ilyenek az elvárásai, akkor viszonylag könnyen, vagy nehezen talál társat manapság? Tehát sok vagy kevés ilyen szingli nő van, aki komoly kapcsolatot akar?

170 cm nél magasabb, formás sportos, szexi, topmodell.

2018. febr. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!