Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szinte kivétel nélkül jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szinte kivétel nélkül jó kezdet majd pár hétre rá mindig ugyan az a végkifejlet. Mi lehet a baj? 20as éveiben járó srácok, esetleg tapasztalt más is ilyet?

Figyelt kérdés

Szóval, 25 éves budapesten élő egyetemista fiú vagyok, a suli mellett gyakornokoskodom is, de persze a brutális pesti albérlet árak miatt "mamahotel". Szülők bérből élő "átlagemberek".

Kicsit talán később mint "szokásos" olyan 18-20 éves kor között de én is elkezdtem a "csajozást". Az elmúlt 5 évben megszámlálhatatlan randi/imserkedés lányokkal mindenféle platformról/helyről tinder, instagram, egyetemi bulik, közös ismerős által, közös gyakorlat stb.. a lényeg hogy mindehol nyitott voltam az ismerkedésre ahol adódig a lehetőség.

Mégis van egy közös pont, 2-3 hónapnál hosszabb "kapcsolatot" nem tudtam kialakítani a kiszemelt lánnyal A forgatókönyv szinte mindig hasonló elhívom mondjuk fröccsözni egyet, utána egy két hétig megismétlődik a dolog, tökre pozitív visszajelzések, simán engedik hogy közelebb kerüljek hozzájuk, általában oda is adják magukat a 3-4 találkozás után.


Majd kb 1-2 hónap és az elhidegülés.. Az addig érdeklödő üzenetek kezdenek elmaradni, hétvégente helyettem inkább bartátnők/buli egyedül majd beközlés hogy ink hagyjuk a dolgot.

Nyilván itt majd lehet mondani hogy "háát perszee ha tinderről meg ótvaros szorakozóhelyekről ismerkdem mit várok ? Ott ilyen lányok vannak. De egy ezek általában mindeg egyetemista "értelmiségi" lányok + ahogy írtam nem csak velük lett a dolognak hasonló végkifejlte. Hívtam már randira a villamosról is lányt. az se volt 1 hónapnál hosszabb.

Gondoltam esetleg hogy az ágyban nyújtott teljesítmény az ami teljesen elveszi tőlem a kedvet de azért az egy alkalomnál mindig több szokott lenni szóval gondolom az se lehet olyan rossz.


Túl gyorsan történnek meg a dolgok és ez lehet a gond ? Vagy az egszisztencia hiánya ? Jobban rálátnak a hátteremre és rájönnek hogy "mégsem vagyok olyan jó parti" ? Például a családi hátterem elég máás, a szüleim vallásosak tehát hozzánk nem nagyon lehet menni, nem ntudom őket a 1-2 hét után bemutatni, pl anya szerint házzaságik no szex, meg a hasonló katoliskus "kapcsolatok klisé". De ezt mindig el is mondom nekik és nem szokott off jönni, sőt mondják hogy nem baj lehet hozzájuk menni, áthívnak ők.


De a lényeg, srácok tapasztalt más is ilyet ? Van szintén aki ennyi idősen nem szándékosan hasonlóan a 20-25-ik 2-3 hónapos rövidtávú dolgon van túl ?


Tényleg nem értem elvileg a lányok nem azt szeretnék hogy valaki komolyabb dolgot akarjon tőlük ?

Pl. a most hétvégi "élményem": Lementem egy koncertre utána volt buli, maradtam, tánctér pár sör után elég bátorság összegyűjtve elkezdtem táncolni egy lánnyal, tetszett nagyon jött a csók meg minden ami kell. Majd 5 percre elmentem h majd jövök mindjárt (haveromat kikísértem mert nálam volt a ruhatáras biléta) mire visszaérek már egy másik sráccal smárol a kedves lány.


Vagy a mai huszonéves generációban egyszerűen ez a normális ? A lányok többsége inkább kalanozni szeretne nem pedig kapcsolatot.

De azért nem lehet ez a helyzet mert sok ismerősnek van müködő tartós kapcsolata. Gondolom kell hogy a fiúnak legyen egy olyan "kisugárzása"/ "egyénisége" és ha jön egy ilyen akkor az átleg srác dobva is ?


Tehát, tapasztalt más is ilyet ? Olvasgattam egy két kérdést itt, láttam hogy sokaknak még ennyi sincs mert teljesen elutasítják őket a lányok, de most ti ne írjátok ezt hogy: "én még ennyire se kellek a lányoknak" engem az érdekelne hogy ilyesmit tapasztalt e más is vagy csak én vagyok aki egy jó kezdet után exponenciális sebességgel tudja elhidegíteni magától a lányokat:D


2018. jan. 22. 22:09
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
Egy huszonéves kislánytól mégis mit vársz? "Buli, buli, buli, jön a buli, buli szombat este..." Ne gondold, hogy ennél, a plázázásnál, meg a minél jóképűbb pasikával való villogáson kívül érdekli is őket bármi. A huszonéves kislányok is versengenek egymással, mint a dedó oviban, hogy kinek jusson a diákcsemegéből a kesudió.
2018. jan. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mégis mit vársz? A lány veled kb fél óra ismerettség után már smárol, szerinted mással nem fog? Lehet maradi vagyok, de 1-2 hónap ismerettség után jutnak el az első csókig azok, akik évekre együtt maradnak a párjukkal. :)
2018. jan. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
25 vagyok, egyetemista. Az elmúlt fél évben jó pár lány volt belém "szerelmes", de mind csak fellángolás volt. Egyszerűen a fiatal női korosztályt nem lehet komolyan venni. Ha rájuk akarsz alapozni, felejtsd el. Csoda, ha találsz 30 alatti érett nőt.
2018. jan. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ha soha nem viheted haza,akkor alap dolgok kimaradnak.

közös felkelés,reggeli,főzőcskézés,egész nap ágyban heverészés.

ilyen szituban olyan csajt keress aki egyedül lakik,aztán ott elhéderezel.

2018. jan. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ugyanez csak nőben és azért én leálltam ,mármint érted volt vagy 4-5 ilyen srác és inkább nem is megyek bele semmi ismerkedésbe ,mert ott van,hogy tuti ez is olyan lesz..

Amúgy igen az nagy probléma,hogy nem tudtok valahol kettesben élni,lakni,aludni. Nekem ez pl nagyon is szerepet játszhat a dolgok alakulásában. Ezelőtt full egyedül laktam akkor volt is 4 éves kapcsolatom,akkor aludtunk együtt amikor akartunk,senki nem zavart stb. Mióta albérletben lakom egy mini szoba a sajátom ahol azt is hallja a szomszéd,hogy fordítottam egy lapot a könyvben khm hát ide nem hoznék fel senkit. Így nem is tudok kapcsolatot kialakítani.

2018. jan. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egyrészt, szerintem nem szimpi ez a "bárki jó csak csaj legyen" hozzáállás.

Másrész, fiatalon, egyetemista koromban én sem akartam komolyat. Egyetemre jársz, az a dolgod, hogy tanulj és élményeket szerezz, megismerd önmagad. Később, munkahelyen lett az első komoly párkapcsolatom, azóta is tart. Nem mindenki akar elköteleződni ennyi idősen. 27/N

2018. jan. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!