Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy a 20-as...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a 20-as lányok kivétel nélkül nem tartanak helyesnek, jóindulattal is csak átlagos vagyok a szemükben, míg pár 30-as nő szerint egyenesen jóképű vagyok?

Figyelt kérdés
21/F
2017. júl. 14. 12:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy idősebbnek nézel ki a korodnál.
2017. júl. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
#1 Úgy tudtam, hogy ez kifejezetten előny a huszonéves lányoknál. Amúgy annyival nem nézek ki idősebbnek, maximum 25-26-nak tűnök.
2017. júl. 14. 12:13
 3/14 anonim ***** válasza:
Erre nem tudok mit írni, én már harmincegy vagyok.
2017. júl. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nálam is valami hasonló, miközben egy 30+-os nő épp azt mondta hogy kölyökképű vagyok, egy 20-on éves lány, meg meglepődött hogy 31 vagyok, mert ő 25-nek tippelt.
2017. júl. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Dehogy előny.

Én sokkal idősebbnek nézek ki a koromnál. Olyan akit ha kidobnak a kanadai vadonba egy bicskával senkiben nem lesz kétely hogy visszatér... A 30-40es sőt... korosztályt olyan szinten vonzom, hogy a karomat nem kell keresztbe rakni már kinéztek maguknak és jönnek, míg a kora 20-asok vagy kapásból elutasítanak, vagy nagyon le kell borotválkoznom és ki kell nyalnom magam hogy eséllyel indulhassak.. a teperésben.

De ez csak akkor probléma ha valakinek a fiatalos teremtések a zsánerei. Szerencsére nekem nincs kedvem tanítani és nem szeretek MÁR tapasztalat lenni.

28/F

2017. júl. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Hány nőt takar ez? Hány húszas lány mondta, hogy nem kellesz, hány harmincas, hogy kellesz? És mi történt utána?
2017. júl. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Úgy nagyjából 50 (!)huszonéves lány mondta ezt rám, akikkel itt leveleztem, illetve élőben is megkaptam már ezt párszor. A harmincas nők, akik jóképűnek mondtak pedig nővérem barátnői voltak, valamint itt is volt már szerencsém ilyen korú nőkhöz, akik ezzel a jelzővel illettek. Igazából szeretem a 30-as korosztályt, szóval zavarni nem nagyon zavar, hogy a korombeli lányoknak ez a véleménye, mindenesetre ez felettébb érdekes számomra.
2017. júl. 14. 13:25
 8/14 anonim ***** válasza:
Lett belőle valami a harmincasokkal?
2017. júl. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Semmi az égvilágon.
2017. júl. 14. 13:35
 10/14 anonim ***** válasza:
90%
Hát akkor figyi. 30 vagyok. Simán mondanám egy 21 évesre, hogy jóképű. Ugyanis semmi tétje a dolognak. Egy 35 évesnek már nem mondanám, akár igaznak gondolom, akár nem, mert az félreérthető, mert az az én korosztályom, potenciális jelölt.
2017. júl. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!