Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha sovány és alacsony vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha sovány és alacsony vagyok, akkor nem tekinthetem férfinak magamat? Törődjek bele, hogy a szex/szerelem nem való nekem?

Figyelt kérdés
25 vagyok, szűz és mióta az eszemet tudom, mindig sokkal vékonyabb voltam a kortársaimhoz képest. Jelenleg 51 kg vagyok és 169-170 cm. Az arcom is elég gyerekes leszámítva a borostát (az ad még egy kis minimális férfiasságot). A péniszem sem valami nagy (3,5 cm vastag és 15 cm hosszú). A társkeresés már lassan 3 éve nem érdekel, mert annyira stresszes vagyok és kudarcokkal teli, hogy még a karrierem (tanulmányaim) is romokban így egzisztenciám és energiám se lenne egy barátnőre. Nem mintha ez a veszély fenyegetne, ugyanis soha nem adott olyan jelet egy nő sem aminek a hatására lett volna okom kezdeményezni. Igazából 1 kezemen meg tudnám számolni, hány olyan lány volt eddig akivel 10 percnél többet beszélgettem és nem volt a rokonom. Most olyan helyzetben vagyok, hogy végleg át kell értékelnem az életemet és nem tudom, hogy mire számítsak a jövőben.

2018. jan. 18. 17:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
60%

165 cm, 50 kg vagyok, szerintem (és a visszajelzések alapján is) helyes fejem van, és konkrétan akármelyik csaj megszerezhető.

Nem ettől leszel kevésbé férfias, ez viselkedésben nyilvánul meg.

21f

2018. jan. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
61%
A külsődön tudsz alakítani valamelyest. A tanulmányaidat meg nem a testsúlyod határozza meg.
2018. jan. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
80%

Persze, hogy nincs senkid, mikor nyávogsz.


Egy rinyagép nem kell senkinek, de hisztizz csak tovább nyugodtan.


A párom 166 centi, 14 centi körüli pénisszel, de egyszer nem hallottam ezen rugózni.


28n

2018. jan. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
53%

Ez a gyk. Az itteni válaszadók egy része szerint, mindenkinek lehet kapcsolata, aki elhiszi a közhelyeket. Legyél magabiztos, legyél laza, higgy magadban meg hasonló "okosságok".

Vékony vagy, alacsony, pénzed sincs. Ha eddig nem volt sikered, akkor változtass valamin és kompenzáld a dolgokat. Állj neki edzeni, fejezd be a tanulmányaid és szedd össze magad. Jó hír, hogy a péniszed átlagos, amiatt felesleges aggódnod.

2018. jan. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
62%

Ne rinyálj hanem állj neki edzeni,kajálj napi 6-8-szor,tanulmányaidat be kellene fejezd,és MENJ EL DOLGOZNI.

Valamit kezdj magaddal,sokan a te korodban már senior szintű munkatársak sőt valakinek már kocsija is van meg lakása.

Szedjél fel vagy 30 kg,hidd el sikerülni fog nem könnyü de zabálj egész nap.


Elsőkörben karriered és a tested hozd rendbe csajozást még ne erőltesd vagy 2-3 évig addig rendbe szeded magad fel tudsz pattintani 30kg-t simán,ha betartod amit egy edző mond például.


Hajrá

2018. jan. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
74%

És pl. edzeni eddig nem jutott eszedbe, gratulálok... bár naturálként nem fogsz felszedni 30 kilót, de egy 15-20 kilóval már simán nézhetsz ki jól. Csak önsajnáltató kérdések kiírogatása helyett el kéne kezdeni.


Ha meg kezdesz becsavarodni a nőhiány miatt, akkor inkább menj el prostihoz (aztán rájössz, hogy egy dugástól semmi sem változik meg), a maradék szabadidődet pedig fordítsd a tanulmányaidra vagy menj ki külföldre dolgozni pár hónapra (lesz némi kezdőtőkéd és jót fog tenni a levegőváltozás).

2018. jan. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
59%

,,És pl. edzeni eddig nem jutott eszedbe, gratulálok... bár naturálként nem fogsz felszedni 30 kilót, de egy 15-20 kilóval már simán nézhetsz ki jól. Csak önsajnáltató kérdések kiírogatása helyett el kéne kezdeni. "

DE fel lehet szedni csak kajára kell figyelni nagyon 20 kg kevés 80 alatt nem szabad egy férfinek lenni.


Én 16 évesen 55kg kis nyomorék voltam,22 évesen voltam 79kg most 30 évesen 92kg vagyok szálkásítok lefele aztán fel 95-re tömegelni.

Megoldható csak sok sok pénz pénz,edzés.

Ezért kell az egzisztencia.


Én is naturálként edzek és fejlődök úgyanúgy nem szteroidozok,igaz kajára nagyon figyelek és az időre is mikor kell ennem,meg sok sok folyadék.

Munkahelyemen is 3 dobozzal szoktam jönni vagy egy naggyal és kimérem az ételt napi 3-szor itt bent,aztán még otthon kétszer.


Többit jól mondja utolsó,menj külföldre és ott melózz,tanulj tárgyalási szinten angolul.

2018. jan. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
84%
170 centivel sosem lesz naturálban 80 kiló, max. dagadtan, az meg alapvetően nem cél. :D a testmagasság mínusz 100 (+/- 5 kiló) értéket szokták reálisnak mondani szálkásan.
2018. jan. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
65%
Ezt már sokszor megkérdezted és sokyzor kaptál részletes választ. Tömören: tanulas, egzisztencia, edzés, fejben rakd össze magad és ne sajnáltasd magad.
2018. jan. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
67%

172 centi vagyok es 24 eves, tavaly ilyenkor meg 54 kilo voltam mert sportoltam es a versenyre be kellett merni. De mar ugysem akartam nagy sport karriert ugyhogy nekialltam normalisan kajalni meg edzettem ugyanugy es egy ev alatt ram siman feljott 12 kilo, majd picit szalkasitok mert nekem az jobban tetszik aztan osztol megint ujra kezdem a hizast es igy tovabb, persze hetven valahany kilonal majd megallok de mar untam nagyon a vekonykodast. Most is sokkal egeszsegesebben nezek ki a lanyok is jobban megneznek pedig eddig is neztek mert helyes vagyok. Arra akartam kilyukadni, hogy vekony vagy es??? Mi hatraltat, hogy felszedj par kilot es izmosodj? En nyilvan elonyben voltam mert ertek valamennyire hozza a sport miatt de kb 10 perc lenne neten rakeresni :) Ja hogy semmi kitartas elszantsag es akaratero (ez a harom egyebkent pont ugyan azt jelenti) nincs benned? :) Ertem, nos panaszkodni valoban konnyebb rovid tavon! De aztan nagyon kicseszel magaddal mert az eleted egy rakas kaki lesz. Ha mindig a konnyu utat valasztod az eleted nehez lesz (instagramos bolcsesseg).

Amugy luzer vagy nem a vekonysagod es a magassagod a baj! De fogd erre, aztan majd a penzhianyra es ha esetleg az is megoldodik keress egy ujabb kifogast!

2018. jan. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!