Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nők, van köztetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, van köztetek olyan, akinek már sikerült egy rosszfiút "megjavítani"?

Figyelt kérdés

Ez a típus ugyebár azért népszerű a nőknél, mert a hölgyekben nagyon erős az átformálás iránti vágy: hogy a pasi majd értük megváltozik, sutba dobja az öntörvényű, kalandvágyó énjét, és egy érzelmes, odaadó férfivá változik.


Azonban szerintem ez mindaddig csak egy üres frázis, amíg erre épülő sikersztorikat nem hallunk. Mert egy dolog a szándék, ha a végeredmény nem jön össze.


Van köztetek, akinek sikerült ezt már elérnie? Hogy egy bad boy mellette szerelmes lett és pálforduláson ment keresztül?



2018. jan. 23. 11:40
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
46%
Az utána elég unalmas lesz, nem?
2018. jan. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
#1 Szerintem attól függ, mennyi időt vesz igénybe a "javítási folyamat". Mivel a nőknek ez egy izgalmas időszak, ezért adott esetben bevállalják azt is, ha huzamosabb időt vesz igénybe.
2018. jan. 23. 11:43
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Minden lány erről ábrándozik, de ilyen nem létezik :) Vagy max addig, amíg szerelmes a pasi(egy pár hónapig), megváltozhat. De utána jön egy izgibb friss husi és hopp, már ő kell. A rosszfiúk nem véletlenül rosszfiúk. Egy ideig én is ilyet akartam, de jópár csalódás után megkérdőjeleztem, hogy mi a francot várok ilyen emberektől? Szerencsére kinőttem ebből és megtanultam értékelni a szerető és odaadó srácokat.
2018. jan. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen nők által jó útra térített "rosszfiúk" olyanok mint Hófehérke. Csak a mesékben léteznek.
2018. jan. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
De egyébként mi számít rosszfiúnak? Hát azért ez sem mindegy, hogy mit kell rajta "javítani"?
2018. jan. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Mi számít rosszfiúnak? Minden nőt szédít? Vagy suliban rossz tanuló, cigizik és lóg? Na egy ilyet sikerült megformálnom. ;)

A nőcsábász hülyegyereket nem. De 35 éves létére még egy komoly kapcsolata sem volt, így most igazából nem is nagyon sajnálom. De igaz, megváltoztatni sem akartam, egész egyszerűen nem tudtam, hogy ilyen. :D

2018. jan. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
79%
#6 Rosszfiúk alatt szerintem a nőcsábász “alfahímeket” kell érteni :D
2018. jan. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Két ilyen barátnőm van, mindketten több, mint 10 éve próbálkoznak különböző típusú rosszfiúknál. Soha nem történt változás, sok átlagos férfiból is hiányzik az önreflexió, az, hogy belássa hibázott, nemhogy egy rosszból.

Mindkét lánynál valószínű a rossz szülői minta miatt (is) van ez.


77% ilyenek pl.


- drogos zenész, aki szeret "élni", úgy beszélt barátnőmmel, mint a szarral, előttem is, megcsalta de neki állt feljebb


-vagány szomszédfiú, aki semmibe nézi a nőket, iszik, ittasan vezet, összes nőjét csalta

2018. jan. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
86%

De tényleg, miért van a nőkben ez a nevelési kényszer?

Nem egy nő szájából hallottam már ilyen témájú beszélgetések alatt hogy a férfit először meg kell nevelni...

Könyörgöm, egy 3 éves gyereket... azt meg tudja nevelni. De egy férfit???

Ha 100-ból egyet sikerül is, annak meg az lesz a vége hogy "ja, ez már nem is az az egyéniség akit megismertem, hát ez olyan unalmas papucs lett... á, inkább szakítok mert ezt nem birom"

2018. jan. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Hiú ábránd azt hinni, hogy egy 20+ év alatt kialakult személyiséget csak úgy megváltoztathat bárki is.


Fogadd el a "bad boyt", vagy engedd el. Különben tönkremész benne.


22/N

2018. jan. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!