Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyik a fontosabb megjavítani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a fontosabb megjavítani a párkapcsolatot vagy a baráti köteléket építgetni?

Figyelt kérdés

Párommal másfél éve vagyunk együtt, eljegyeztük egymást. 1 évig közös munkahelyünk volt. Együtt élünk az ország másik végében,havonta kb elszoktunk látogatni a szülőkhöz. Néha külön is szoktunk maradni...ő az övénél, én az enyémnél. Alig csinálunk közös programot, sőt.... Azt mondta ha hazamegyünk latogatni több helyre eltudunk menni mert ismerjük már a környéket. Nos.....

Itt vagyunk már 3. napja de ő még mindig a barátokkal akar lenni..persze engem sosem hìv... Tegnap hiányoltak a haverjai hogy hol vagyok. Ma úgy terveztük, hogy nosztalgiázunk egy kicsit, elmegyünk arra a helyre ahol összejöttünk. DE.... Mivel 40 fok van kint,napközben nem lehet ilyesmi programot tervezni csak estefele..de azért érjünk vissza 10re mert a haverjai ma is összeakarnak ülni. Hozzáteszem kezd zátonyra futni a kapcsolatunk. És elmehetünk oda is dumálgatni. Nem sokat találkoznak, sőt nem is tartják nagyon a kapcsolatot..

Ilyenkor mégis? Sok volt belőlem? Hogy sűlve főve együtt vagyunk?


2017. aug. 5. 00:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Majd ha hazamentek, üljetek le beszélgetni, hogyan tovább! Akarjátok-e tovább?
2017. aug. 5. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Addig oké, hogy távol laktok és ritkán találkozik velük, te hát pótol valamit. Az is, hogy párszor nélküled.

Én, azért legtöbb esetben vittem a párom is. A párom nem egy csodanő, nem egy szépség, csak nekem. A barátok elfogadják, vagy lassan kiesnek a baráti körből. Első helyen, minden kép a páromnak kell lenni. Vele más és erősebb a kapcsolat, mint a barátokkal. Ahol a barátok vannak első helyen, az a kapcsolat már..........

2017. aug. 5. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én viszont nagyon nem értek egyet 2-es véleményével. Tipikus társadalmi elvarás hogy az embernek a párja legyen az első. Mégis a barátok megmaradnak akár több 10 évig is ha normálisan vannak kezelve ,míg egy kapcsolatban még a házasság sem garancia

Nem azt mondom hogy a barátok fontosabbak ,de véleményem szerint vannak olyan erős baráti kötelékek amik ugyanazon a szinten vannak. Más egy épphogy haver vagy valaki olyan akivel az ember alig tartja a kapcsolatot (emiatt furcsa nekem kicsit a párod) de igazi ,erős baráti kötelékeket SOSEM hanyagolnék el azért mert van párom. Ahogy fordítva se.

De egy olyan kapcsolatban ahol az egyiknek nincsenek barátai(legalább 1-2) akkor az a fél előfordul hogy magányos lesz. Teljesen normális ha el akar menni néha nélküled. Ahogy ez a te részedről is érthető lenne.

Vele kell megbeszélned. Az hogy a kapcsolatotok már nem jó ,azt pedig nem ez a pár nap fogja megoldani.

2017. aug. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Pont azért kéne hìvnia engem is, mert az én barátaimat elüldözte, és egyedül érzem magam..

Nem ez a pár nap fogja megoldani, de itt van megint egy lehetőség, hogy javìtgassuk, és ezt is elhalassza

2017. aug. 5. 11:25
 5/7 A kérdező kommentje:
Vagy cikinek tart, vagy én nem tudom mi van itt...
2017. aug. 5. 11:29
 6/7 anonim ***** válasza:
Elüldözte a te barátaidat? Na akkor hagytam volna el.
2017. aug. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Bocs de en sose járnék olyannal aki el akarja üldözni a barátaimat. Spec én azt sem értem hogy te ezt miért hagytad de a múlton felesleges rágódni. És érdemes lenne pár tőle független barátot szerezned ,mert így hosszútávon szörnyen magányos leszel...

Szerinten semmi nincs abba ha pár napot nélküked akar elmenni. De ha rosssz a kapcsolatotok és neked meg nem hagyja hogy más kapcsolataid legyenek akkor el kéne gondolkodni hogy megéri-e vele lennim

2017. aug. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!