Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tetszik egy kollégám, de ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy kollégám, de ő foglalt. Jelezzek felé egyáltalán? Ha igen, hogyan? Vagy hagyjam?

Figyelt kérdés

Ő 40 körül lehet, együtt él egy nővel, de nem házasok.

A nő a képek alapján (facebook) idősebb nála, nagydarab, nem egy szépség. Tudom, ez relatív, meg hát valami miatt csak megtetszett neki anno...


Nem tudom, hogy valahogy kezdeményezzek-e, és ha igen, akkor azt hogy tegyem.

Nem tudok már pasizni, főleg nem munkahelyen. Nagyon ritkán futunk össze a folyosón, akkor csak köszönünk.

Ami miatt felmerült bennem a kérdés, az a dolog erkölcsi oldala. Vagy ezzel ne foglalkozzak, ha társat keresek?

Szóval engem tavaly év végén 12 együtt töltött év után hagyott el a párom, egy másik nő miatt. Az a nő jól tudta, hogy én vagyok, mégis rámászott a páromra, aki végül az újat és izgalmasat választotta, pedig sokáig gyötrődött.

És most ott tartok, hogy legyek-e olyan, mint az a liba, akit én lerbancozok. Mert ha bepróbálkoznék egy foglalt pasinál, akkor én is ugyanolyan lennék.

Nem akarok szerető lenni, meg egyébként sincs rá semmi garancia, hogy bejönnék neki, csak hogy egyáltalán érdemes-e megpróbálnom, jelezni neki valahogy.

Egy barátnőm szerint mindenképpen, mert nagyon sok ember él rossz vagy lapos kapcsolatban, csak nincs motiváció, ami miatt kilépjenek belőle, de egyébként nem boldogok.

Ezért kell kezdeményezni, mert ha ez van, akkor meglenne a motivációja. Ha meg boldog és szereti azt a nőt, akkor úgyis hiába kezdeményezek.

Ti mit tennétek? (És ha vmit tennétek, azt hogyan?)


33/N


2017. febr. 12. 11:59
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
2%
A barátnődnek adok igazat.
2017. febr. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
87%
"És most ott tartok, hogy legyek-e olyan, mint az a liba, akit én lerbancozok. Mert ha bepróbálkoznék egy foglalt pasinál, akkor én is ugyanolyan lennék." - Már most olyan vagy, különben eszedbe se jutna jelezgetni vagy kezdeményezni a foglalt kollégánál. A te gyomrod, te tudod, megéri-e egy utolsó gerinctelen féreg szintjére süllyedned, bár már maga az, hogy egyáltalán eszedbe jutott, elég sokat elmond rólad.
2017. febr. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
95%
Én tiszteletben tartom azt, ha másnak párja van és eszembe nem jutna beprobalkozni foglalt férfinál. Szerintem ez egy nagyon undorító dolog, mindentől függetlenül. Mert nyilván a pasi úgyis lepattint, ha valóban szereti a párját, ha meg benne van, akkor ő sem különb. De én továbbra is tartom, hogy épp elég egyedülálló férfi van, nem azzal kell kikezdeni, aki foglalt. Ráadásul igen, így te sem leszel különb attól a ribitől, aki a te párodat szedte el... Nyilván nagyon fajt és megviselt ez téged, most tényleg ugyanezt akarod okozni szánt szándékkal egy másik nőnek? Csak mert veled is megtették? Épp ezért kéne tudnod, hogy ez milyen kutya érzés és még csak meg sem kéne forduljon a fejedben, hogy te is ezt csináld..
2017. febr. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

Gusztustalan egy ember vagy te, második.

Sokat elmond rólam?

Mit? Hogy felnőtt nőként megtetszett egy pasi?


Akkor a te álláspontod szerint az embereknek örökre bele kéne ragadniuk egy rossz kapcsolatba, és soha senki nem léphet ki, ha megtetszik neki vki más?


A saját szakításomat nagyon nehezen dolgoztam fel, sőt talán még fel sem dolgoztam. Nagyon nehezen tudtam elengedni azt az embert, akit szerettem, de az agyammal tudtam, hogy el kell őt engednem, hogy boldog lehessen. Ha mellettem már nem érezte jól magát, akkor akármennyire fáj, hagynom kell, hogy mással megpróbálja.

2017. febr. 12. 12:11
 5/29 A kérdező kommentje:

Ezt nagyon félreérted, nem azért akarom, mert velem is megtették.

Ez a nő pont nem tehet róla, ehhez semmi köze nincs a bosszúnak.

Azt is elhiszem, hogy épp elég egyedülálló pasi van, de nem szándékosan választottam egy foglaltat. Hiába van 100 másik, azt nem lehet irányítani, hogy ki tetszik meg.

Ha lehetne, akkor ez egy egész más világ lenne és mindenkinek lenne társa.

2017. febr. 12. 12:13
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

Azután,hogy csalódtál a volt párodban én biztos nem keresnék a helyedben olyan helyzetet amiben szintén ez várhatna Rád.

Ha munkatársad a férfi egyébként is találkoztok időnként, érezheted,hogy vonzódik-e hozzád vagy sem. Lépni biztos nem lépnék a helyedben mert nagyon hülye helyzet alakulhat ki ha Ő nem akar Tőled semmit és Te lépsz Felé.


Esetleg még egy munkahelyi pletykának is kiteheted magad ami szerintem nem hiányzik.


Az ne legyen mérvadó számodra,hogy a pasi párja nem vonzó nő. Neki valószínű tetszik, hiszen ha nem így lenne mivel nem házasok már régen lépett volna.

2017. febr. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
3%
Én bepróbálkoznék a helyedben.
2017. febr. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
34%
Itt is jól kijön a kettős mérce, ha egy férfi kérdezné, hogy kezdeményezzen-e egy kapcsolatban lévő nőnél, a válaszolók kb. 90%-a azt mondaná, hogy "ne", sőt a női elit osztag még mindenfélének el is mondaná az illetőt, és azzal jönnének, hogy ő sem különb, mint a többi férfi, meg milyen dolog már szétmarni egy kapcsolatot. Én már csak röhögni és szánakozni tudok az ittenieken.
2017. febr. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

Munkahelyi pletykát meg kellemetlen helyzetet nyilván nem akarok.


Léphetett volna, hisz nem házasok... akkor közelítsük meg a másik oldalról is, ha annyira szeretné azt a nőt, akkor már rég elvette volna.

A pasi kb 40, a nő többnek tűnik, de gyerekük nincs.

A fotók alapján a nőnek vannak felnőtt gyerekei.

Közös gyerek már nem hiszem, h lesz.

Egy 40 körüli pasi nem vágyik saját családra?

Egy huszonéves még elhiszem, h nem, de ez később sem érik meg bennük?

Nem ismerem őt semennyire, elég csendes, visszahúzódó típus, viszont nagyon jó a humora, ez is vonzó.


Köszönöm a válaszokat, van ilyen is, olyan is, pont, mint az én fejemben. :)

2017. febr. 12. 12:28
 10/29 anonim ***** válasza:
97%

Persze, én vagyok a gusztustalan ember, én gondolkozok azon, hogyan csábítsam el egy foglalt kollégámat.. Vicces vagy kérdező :)


"Akkor a te álláspontod szerint az embereknek örökre bele kéne ragadniuk egy rossz kapcsolatba, és soha senki nem léphet ki, ha megtetszik neki vki más?"


1. Fogalmad sincs arról, milyen a kapcsolata, néhány kép alapán alkottál felszínes véleményt. Az például meg sem fordult a fejedben, hogy kolléga úr esetleg elutasítana, ennyire biztos vagy a dolgodban.


2. Ha rossz a kapcsolat, természetesen normális dolog kilépni, de ezt az ember hadd döntse el maga, ne valami felbukkanó harmadik legyeskedése vigye erre a döntésre. Ha magától inkább benne ragad valaki egy szar kapcsolatban, akkor nem a te feladatod megmenten. Abba bele se gondoltál, hogy egy ilyen jellemű embertől múgy se lehet semmi jóra számítani, csak túlságosan viszket most a puncid ahhoz, hogy előre gondolkodj. Gyártod itt a szánalmas kifogásokat és magyarázkodásokat, mint valami ostoba tini. De szaremberezz le újra nyugidtan, attól majd kevésbé leszel görény.


3. Nagyon el lehetsz keseredve, ha alapból oda süllyednél, hogy kollégával összeálj, de hogy egy foglald nő mellől csábítsd el, a szánalom alja.


"Hiába van 100 másik, azt nem lehet irányítani, hogy ki tetszik meg." Azt nem lehet irányítani, de azt, hogy az érzéseiddel mit kezdesz, nagyon is lehet.


De a jó hír, hogy nyilván senki sem tiltja, hogy egy egybites ösztönlény módjára viselkedj, mint írtam, neked kell eldöntened, beveszi-e ezt a gyomrod. A sok duma meg kifogás pedig nem kel mellé, mert nagyon jól tudod, mit akarsz csinálni.

2017. febr. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!