Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hány órát olvastál, beszélgett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány órát olvastál, beszélgettél, fórumoztál csajozásról/pasizásról, és mit tudtál ebből alkalmazni?

Figyelt kérdés
2018. jan. 23. 20:45
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Mondjuk az elmúlt három évben.
2018. jan. 23. 20:48
 2/13 anonim ***** válasza:
6%

Szerintem komplett hónapokat...ha a teljes időt összeadom, szerintem 7-8 hónapot.

És mit tudtam alkalmazni belőle? Semmit.

2018. jan. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
7%

Nem mértem. Hasznosítani semmit sem tudtam, mert sekélyességet és inkontinenciát láttam... Emiatt nem is néztem tovább.


Sporttal és önismerettel lassan 3 éve foglalkozom, nekem ez hozta el az életembe a várt nyugalmat és sikert. Ez úgy heti 20-30 óra volt összesen, ha számít. Bár ebben benne van a tanácsadás és az írás is, nem csak a "tanulási folyamat".

2018. jan. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Inkompetenciát*
2018. jan. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
22%

0 orat.

Ezekre csak a csunya v szerencsetlen embereknek van szuksege

2018. jan. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem min. több százat, pedig nem vagyok csúnya. Pl. sikerült elvesztenem a szüzességemet olyan életkorban, amikor a többség már prostihoz menne. Illetve kavarni bulikban egy csomó csajjal, bár ezekből nem lett komolyabb.
2018. jan. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
35%

A legtöbb idömet itt kerdesek megvalaszolasaval töltöm. Pontozason nem latszik, de sok üzenetet kapok, ahol megköszönik tanacsaimat es /vagy igy folytatjuk a beszelgetest. Tudom, hogy igy egy kicsit en is hozzajarulhattam, hogy par ember boldogabb es sikeresebb lett. Nekem ez nagy örömöt okoz es motival.


Nagyon erdekesnek tartom itt a negativ, elkeseredett, itelkezö vagy gunyolodo valaszokat is. Jo olyanokat olvasni, amiket amugy nem mernenek az ember arcaba mondani. Ez nekem segitett reflektalni a hetköznapi erintkezesekkel kapcsolatban is. Nagyjabol boldog vagyok es sikeres. Amikor örülök valaminek, szivesen megosztom ezt masokkal is, mert en is tudok masoknak örülni. Ha azonban folyton kudarcokkal szembesülnek, akar önhibambol, akar nem, talan en is frusztralt lennek es idegesitönek, kerkedönek tartanam, ha valaki tulzottan örül maganak. Igy jobban ügyelek arra, hogy olyan dolgokkal kapcsolatban, amiket egyszerüen szerencsemnek vagy adottsagaimnak köszönhetem, szerenyebben banjak esetleges tanacsokkal, mert azt mas nemigen utanozhatja le.


Termeszetesen en is tele vagyok emberi gyarlosagokkal es folyton küzdök a kisertesekkel. Voltak itt nagyon erdekes hozzaszolasok, amik olyan oldalrol vilagitottak a dolgokra, amikbe magamtol nehezen tudtam volna belekepzelni magam.


Aki itt orakat, összesitve akar napokat vagy meg több idöt tölt abbol a celbol, hogy sikeresebben ismerkedjen es semmit nem tud alkalmazni, azt csak sajnalni tudom. Ha valamiert hiaba küzdök es kifogytam az ötletekböl, akkor csak-csak kiprobalom, amit tucatnyian tanacsolnak, megha hülyesegnek is tünik. Ha pedig erre sem vagyok hajlando, akkor minek vesztegetnem itt az idömet? Hogy irasba foglaljam elkeseredettsegemet?


Tetszik ez a kerdes es kivancsian követni fogom a valaszokat.

2018. jan. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Semmit sem olvastam, mert minek? A vadászösztön-vonzerő mindenkiben ott van csak fel kell vállalni-megmutatni...
2018. jan. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Sokat, de nem ért semmit.
2018. jan. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Diavolino44 ***** válasza:
45%

Aki x orat beleolt. Akkor csak tudta alkalmazni valamilyen szinten. Nekem az elmult evem az ismerkedesrol, baratokrol, bulikrol szolt. Barmit olvastam, megneztem, egybol teszteltem, s volt ami hasznos, volt ami penzkidobas vagy marketing volt csupan.


Ha valaki nem hiszi, hogy jobban tud ismerkedni, mert olvas rola vagy kerdest tesz fel, az minek van itt??

Sirankozni??

2018. jan. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!