Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30 évesen adjam fel a reményét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 évesen adjam fel a reményét annak hogy barátnőt találok és mostantol rosszlányok.hu?

Figyelt kérdés

Vajon mnnyire gyilkona ez le lelkileg?


Vagy kábítsam magam megint egy két nő miatt akik mindig mást akarnak mint én?


Fiatalabb npkre esélyem nincs mert öregek korombeliek meg házasok vagy komolyban vannak vagy nem akarnak kapcsolatot csak valami nagyon jó "pasival"?



Vagy sok nyomulással fejlődéssel nekem is lehetne egy huszonéves barátnőm?


Lassan lesz kocsim lakásom de nem hinném hogy ez befolyásolja adolgot nem hiszem hogy anyagiasok lennének a nők.


Nekem szükségem lenne arra hogy esténként belebújjak abba akit szeretek hogy kényeztessük egymást testileg lelkileg hogy közös élményeink legyenek.


3-4 év múlva már elég jól fogok állni mert beindul a vállalkozás ahogy terveztük eddig rossz anyagi körülményeim voltak de valahogy nem vígasztal a pénz...


2018. jan. 24. 00:42
 1/7 anonim ***** válasza:
76%

Őszintén? Ha 30 éves korodig nem voltál "gyere-be" a nőknél, akkor ezután még kevesebb az esélyed. Biológiai tény, hogy 30 éves kor után a test már nem "nő" tovább,csak öregszik.

Persze ha jól megvagyonosodsz, azzal rengeteg nőd lehet, lásd Vajna Timike, kérdés, ilyenre vágysz-e. Csak mert egy sugar baby kb. olyan amit a rosszlányokon kapsz.

2018. jan. 24. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Egészséges vagyok sportolok hegyet mászok nehogy már vén trotty legyek 30 évesen bmeg
2018. jan. 24. 01:12
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Most jóváhagyásra vársz? Próbáld ki, addig sem őrlődsz.
2018. jan. 24. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Inkább a válallkozásomrara figyelek aztán majd akad valaki utólag cikinek érezném
2018. jan. 24. 01:35
 5/7 anonim ***** válasza:
22%
Nem azt mondtam, Kérdező, hogy vénember vagy. Annyit állítottam, 30 éves kortól már csak lefelé vezet az út. Egyszerűen ez biológiai törvényszerűség. Asszed nekem 32 évesen öröm volt ezt olvasnom? Lófütty. De nem tudok mit tenni.
2018. jan. 24. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Fiatalabb npkre esélyem nincs mert öregek" mivan????


Szerintem mindenképpen előny, ha megtanulsz rendesen magyarul (ha nem magyar az anyanyelved, akkor bocsánat). Feladnod sem kell, de azért azt lásd be, hogy nem a párkapcsolatok körül forog a világ. Tudni kell élni egyedül is.

2018. jan. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azért ez így marhaság. Rengeteg nő a nála 5- 10, vagy még több évvel idősebb férfiakra "bukik".
2018. jan. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!