Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha félek egy lánytól csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha félek egy lánytól csak azért mert nagyon csinos és gyönyörű és tudom azt, hogy azért van ez az érzésem mert nem vagyunk egy világ?

Figyelt kérdés
Állandóan az történik velem, hogy ha megtezsik nekem egy lány akkor nem merek vele ismerkedni mert úgy érzem, hogy semmi esélyem sincsen nála és tudom előre a vesztemet. Másfelől pedig olyan érzésem van, hogy kevés lennék én hozzá. De ezek az érzések minden lánnyal előfordulnak. A lányok nem nyitnak felém és a közös szimpátiát sem látom senki sem így én sem teszek semmit sem.

2018. jan. 24. 16:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%

Nem unod mindig ugyanazt feltenni, te gyáva nyuszi alak???


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

2018. jan. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Azt a kérdést nem én írtam ki.
2018. jan. 24. 16:45
 3/13 anonim ***** válasza:
89%
Te vagy az Balázs? :)
2018. jan. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem Balázs vagyok.
2018. jan. 24. 16:47
 5/13 anonim ***** válasza:
87%
Nincs kérdés a kiírásban. Egy állapot leírása. Ámen.
2018. jan. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

#2


Persze, hogy nem írtad ki, csak 0,259782 % a valószínűsége annak, hogy a két kérdés szinte megegyezően ugyanúgy kezdődik és dettó ugyanaz az értelme. :D


Itt az embereket miért veszed h..lyére?


Miért vagy egy hazug alak is? Hisz hazudsz, ez nyilvánvaló.

2018. jan. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
64%
Nem, kérdező, a fő gond az, hogy nem látsz ki a saját fejedből, és ezzel a lendülettel meg is akadályozod saját magadat abban, hogy képes legyél általában véve bármely másik emberrel egy valódi, kétoldalú kapcsolat kialakítására.
2018. jan. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
48%

Gondolj arra, hogy egy ilyen lany mennyire maganyos lehet. Sok baratnö irigykedik ra, olyan adottsagok miatt, amiröl nem tehet es a legtöbb fiu nem is mer kezdemenyezni.


Bizd csak öra a döntest, hogy kevesnek talal -e! Deritsd ki! Meg mindig jobb a bator vesztesseg, mint a bizonytalansag, hogy mi lett volna, ha? Kb. millioszor leirtak meg itt is: Mit veszithetnel?

2018. jan. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nem tudom hány éves vagy, de azt javaslom menj oda hozzá vagy úgy jársz mint én 30 évesen se lesz csajod és itt fogsz továbbra is nyafogni. Sajnos én kicsit későn ébredtem rá :))... de keményen nekilendültem, oda megyek bármi legyen is a végeredmény.

Gondol bele mennyi esélyt szalasztasz el, ha nem másra minden egyes ilyen alkalom legalább gyakorlásra jó, hogy nőkkel kommunikálj. Előbb utóbb belerázódsz de ehhez gyakorlás kell, a gyakorláshoz meg tettek, úgy hogy most kezd el, ne várj vele egy csöppesem.

2018. jan. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
92%

Kérdező!

Tanmese: volt a munkahelyemen egy rendszergazda faszi. Középmagas, átlagnál túlsúlyosabb, de jó fej, segítőkész, tájékozott és okos. És volt egy magas, topmodell alkatú szőke közgazdásznő.

A pasi egyszer azt mondta magának: "Merjünk nagyon álmodni."

Úgy is tett.

Hét éve a felesége a nő. (Tudom, hogy volt, mert a pasi a legjobb barátom. Kb. úgy dilemmázott, mint te, aztán egyszer csak úgy döntött, hogy ő merni fog nagyot álmodni.)

Hajrá!

2018. jan. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!