Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » (Miért) Ekkora gond ha erős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(Miért) Ekkora gond ha erős személyiségem van?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősöm szerint ezért találok magamnak nehezen társat. Ezt már én is észrevettem, csak nem tudtam így, konkrétan megfogalmazni.


20-on éves f.



2018. jan. 25. 20:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Aaa, férfiként az marhára nem gond. Sőt!

Nem lehet,hogy inkább makacs vagy? Kötöd az ebet a karóhoz?

Az más. Az már lehet hátrány.

Az erős személyiség az nem hátrány.

2018. jan. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem, egyenlőség, meg kompromisszum párti vagyok.Ezt ki is használták egypárszor...
2018. jan. 25. 20:25
 3/12 anonim ***** válasza:
18%
Nekem van ilyen a családomban. Jottányit nem enged soha semmiből. Ahogy telt az idő, egyre rosszabb lett. Lényegében egy kicsinyes rigolyás p...öcs lett belőle az évek múlásával, most 37 éves, nincs nője kb. tizen éve.
2018. jan. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Ne haragudj, de mint látom vagy olvasni nem tudsz vagy a szövegértéssel van gondod. Provokáció helyett kérlek maradjunk a normális kommunikációs kereteken belül.


Megismétlem: egyenlőség párti vagyok és kompromisszum kész. Mindig mindent megbeszéltem az exekkel korábban is. Én sem szeretem ha elnyomnak, vagy parancsolgatnak. Nem is értem mi értelme van. Egy kapcsolatban szerintem két ember van. Nem egy. Így természetesnek tartom azt is hogy kölcsönösen viszonyulunk és alkalmazkodunk a.másikhoz. úgy érzem a legjobban magam ha a másik is jól érzi magát.


Már az ismerkedésnél is amikor a célokról beszélünk vagy h miket csinálunk mik történtek velünk, a legtöbbször azt veszem észre hogy megijednek. Leírják magukat. Önbizalomhiányosnak tűnnek. Azt pedig nem szeretem, ha valaki leírja saját magát.

2018. jan. 25. 20:32
 5/12 anonim ***** válasza:
61%
Akkor mégis miben nyilvánul meg az a qrva erős személyiség, ha kompromisszumképes vagy? Ez a kettő szerintem kizárja egymást! Megtennéd hogy érthetőbben teszed fel a kérdést?
2018. jan. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Úristen.. az erős személyiség nem a másik elnyomását jelenti :D grat (y).
2018. jan. 25. 20:47
 7/12 anonim ***** válasza:
Mondanál példákat, hogy miben nyilvánul meg az erős személyiséged?
2018. jan. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
76%

Nekem abszolut nincs szövegértési gondom. Neked van szövegÍRÁSI gondod, már bocs.

Vagy unatkozol így késő este?

2018. jan. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem mostanra kiderült mit jelent a kérdező erős személyisége :D
2018. jan. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Lényegében rigolyás, tehát jól írtam:)
2018. jan. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!