Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 35 évnél idősebb férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

35 évnél idősebb férfiak, hány év korkülönbség fér még bele nálatok a párkapcsolatot illetően?

Figyelt kérdés

Hány évvel lehet fiatalabb nálatok a hölgy, hogy még potenciális párként figyelembe tudjátok őt venni? Egyáltalán, honnan tudjátok, hogy egy 10-15-20 évvel fiatalabb nő nyitott veletek kapcsolatban? Meg mertek bízni egy jóval fiatalabb nőben, tudjátok igazán szeretni, vagy csupán szórakozás, kikapcsolódás miatt vagytok nálatok fiatalabb nőkkel, ha ilyen kapcsolatba bonyolódtok?

Fiatal nőként gyakori problémát okoz a párkeresésben, hogy a korosztályom abszolút nem ébreszt fel bennem érdeklődést, vágyat, a 15-20-25 évvel idősebb férfiak annál jobban vonzanak. Csak részükről kétféle dolgot tapasztaltam: csupán a korom alapján máris elzárkózik szinte tőlem, nem tudnak komolyan venni, illetve azért nem próbálkoznak véleményem szerint, mert nem gondolnák rólam, hogy nem a saját korosztályomhoz vonzódom. Bár sokan mondják az ismeretségi körömből, hogy el se tudnának képzelni egy korombelivel, mert én más vagyok, komolyabb, érettebb, ambiciózusabb, mint a kortársaim, mégis gondban vagyok avval kapcsolatban, hogy felfigyeljenek rám a komolyabb, érettebb férfiak. Egyrészt nem vagyok az a nagy bulizós, így kevés helyre járok el (csak kiállításokra meg néha-néha egy szolidabb koncertre), illetve hiába néznek meg, én nem vagyok az a típus, aki kezdeményezne.

20/L



2018. jan. 25. 23:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
52%
33éves vagyok de 12-14év bele fér
2018. jan. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 mikeXxX ***** válasza:
78%
Magamat nézve nálam kiesnél kb max 10 évet nézek el ez azért is van mert csak komoly kapcsolatot keresek és mert gyereket is szeretnék ! 38f
2018. jan. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
47%

Nálam 10 év simán belefér, vagy még egy kicsit több is.

Te határeset lehetsz, nem feltétlenül a korod miatt, hanem amiatt, hogy valószínűleg nem vagyunk egy élethelyzetben.

Gondolom még tanulsz...

34F

2018. jan. 26. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
12%
Én 35 évesen kifejezetten a 20 és 25 év közötti korosztályra figyelek fel. Ez azért van, mert külsőre és fiatalabbnak nézek ki, és a tőlem 10-15 évvel fiatalabb lányok társaságában érezném magam jól, de sajnos a korosztálybeli különbség miatt nem igazán adódik alkalom arra hogy egy ilyen korú lánnyal találkozzak. Mindenesetre reménykedek benne. :)
2018. jan. 26. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
66%
Tőlem max olyan 5-8 évvel fiatalabb legyen. Fiatalabbak nekem baromira gyerekesek.
2018. jan. 26. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

Nagyon max. 18 év különbség ,de kérdés milyen fejben.

(Hozzád jelenleg 20-26 éves illik.)

2018. jan. 26. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
35%

Én ameddig nem beszélgettem anonim 20-22 éves érett gondolkodású nőkkel, addig én is úgy voltam vele, hogy max 10-12 év mínusz. De jó pár fiatal hölgy rám cáfolt elég csúnyán. Némelyiknél először az volt a benyomásom, hogy egy harmincas nővel beszélgetek. :O Volt olyan is, amelyikkel nagyon egy hullámhosszon voltunk, csak kiderült a kordiffi (őt zavarta).


Amúgy abba belegondoltál, hogy fordítsd meg kicsit a kérdést. Ha mondjuk összejössz egy idősebb pasival aki még jól is tartja magát (edzőterem, kardió, letagadhat pár évet stílus, én is ilyen vagyok :D) és mivel a kérdésed alapján párt keresel (nem szexpartnert, plusz pont!) azért 10-15 év múlva TE még mindég bőven vonzó leszel ha TE is adsz magadra, de mondjuk egy kora 50-es pasin már azért meglátszik na.

Gyűlölöm a felszínes, külsőségek alapján megítélést/gondolkozást, de azért csak van egy testünk ami öregszik. :)


tl;dr: nálam belefér, igen(igen, komolyan is, ha ő is komolyan érzi/gondolja). :]

39F


ps: Csak egy kis észrevétel, mindvégig nőként fogalmazol, de a végén azért csak ott van a lány! ^.^

2018. jan. 26. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
52%

38 vagyok.


12-13 év még belefér, de ami igazán fontos, hogy azonos életszakaszban legyünk. Tehát már ő is dolgozzon, me legyen teljesen eltérő életritmusunk a munka-iskola páros miatt.

2018. jan. 26. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
52%
ui: mivel a nők többsége túl idősnek tart (pedig nem vagyok lepukkadt aputestű férfi), így a nagy korkülönbségnél szeretem ha a lány azért jelzi, hogy neki belefér, mert nincs kedvem a "jézusom, apám lehetnél" szöveghez
2018. jan. 26. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

mert én más vagyok, komolyabb, érettebb, ambiciózusabb, mint a kortársaim


Persze, persze, persze. Aztán néhányan 25 felett sem tudnak felnőni. 10 év a max és annyi. Nem kell egy gyerek.

2018. jan. 26. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!