Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, meddig vagytok bátorítóak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, meddig vagytok bátorítóak, kezdeményezőek és türelmesek egy félénk, alacsonyabb férfival?

Figyelt kérdés
Ha kezdeményeztek, de az illető férfi nem meri viszonozni, akkor mit éreztel, mit gondoltok Rosszul esik nektek? Mikir fogy el a türelmetek? Megpróbáljátok később? Ha már nem érintget meg finoman, akkor arra vár, hogy én kezdeményezzek? Megbánthattam? Esetleg hiába is kezdeményeznék már késő? Fog legalább valamilyen jelet küldeni?

2018. jan. 26. 14:23
 1/10 anonim ***** válasza:
72%

Én csak egyszer szoktam férfinél kezdeményezni. Ha akkor elutasít, többet nem próbálkozom. Már ahhoz is épp eléggé össze kell szednem a bátorságomat. Arra gondolok, hogy nem tetszem neki, nem lát magához valónak, és nem akar engem. Ennyi.

Úgyhogy keresd meg a férfiasságodat, nehogy emiatt járj pórul!

2018. jan. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%

Ha nem veszi a lapot elsőre, én nem teperek feleslegesen.


Exemnek fél év! kellett, hogy vegye a bátorságot és rámírjon.

Mázlija, hogy épp nem volt senki jelölt aki bátrabb, mert koppant volna.


Most 34 éves, én voltam az első hosszútávú kapcsolata (2,5 év), szakítás óta senkije.

Nem is lesz, ha ilyen "gyors" :)

2018. jan. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
Ha nem viszonozza, akkor elkönyvelem, hogy nem érdeklem, és továbblépek.
2018. jan. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%
Az elején párszor adnék neki jeleket, de ha nem reagál, akkor hagyom a francba. Nekem azok a férfiak jönnek be, akik tudják, hogy mit akarnak és tesznek is érte. Egy gyámoltalan, aki nem mer lépni azután se, hogy én tettem meg az elsö lépést, az nekem nem férfi.
2018. jan. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyire tetszik. Ha őt látnám életem szerelmének, akkor lehet, hogy több kísérletet is tennék. Ha erre sem veszi a lapot, akkor viszont hagynám, mert úgy gondolnám, hogy nem tetszem neki.
2018. jan. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
57%

Nagy átlagban ha tőlem alacsonyabb egy fiú, akkor még nem esett át a pubertáson. Vagy minél alacsonyabb?


Másrészt én megdolgoztam azért, hogy ne legyek félénk. Nem szerettem magamban ezt a tulajdonságot, másban sem szeretem.

2018. jan. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Értem és köszönöm a válaszokat. Akkor azt hiszi, hogy nem érdekel és nem fog újra kezdeményezni már? :(
2018. jan. 26. 14:40
 8/10 anonim ***** válasza:
69%

Nem kezdek olyan sráccal, aki tőlem alacsonyabb.


Eleve minek foglalkozzam olyannal, aki nem viszonozza az érdeklődésemet? Időpocsékolás.

2018. jan. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egyszer kezdeményezek. Ha tudom, hogy észrevette, vagy azért, mert látom, vagy azért, mert ordít a viselkedésemről, onnantól megvárom, mit lép. Ha semmit, nem esik rosszul, elfogadom, hogy nem vevő rám. Nem fogok koslatni senki után, ha nem üti vissza a labdát, teljesen mindegy, miért nem teszi.
2018. jan. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Férfiként meg tudom erősíteni, amit a hölgyek írtak. Én kétszer utasítottam el nőt, pedig nehéz döntés volt mindkettő. Utána hiába akartam már valamit is, az egyik visdzaköszönni sem akart, a másik meg átnézett " gúnyosan" rajtam...
2018. jan. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!