Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyi az esélye olyan harminc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esélye olyan harmincas férfit találni, aki nem akar gyereket? Sok ilyen férfi akad? 32/N

Figyelt kérdés

2018. jan. 25. 20:10
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
89%

Jelen.

Szerintem annyit találsz majd, hogy Dunát lehet rekeszteni velük.

2018. jan. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
42%

50,135273645 %


Te kérdezted, én válaszoltam.


Az, hogy mennyi ilyen férfi van, hát nem tudom.

2018. jan. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
2018. jan. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
61%

Én sem akarok, dehogyis kell egy púp a hátamra.

Na meg, belegondolni is szörnyű, milyen démoni sarjadék utódom lenne :S :S :S

Van 3 lánytestvérem, majd nekik lesz gyerek.

2018. jan. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem több férfi akar gyereket mint nő. Mivel a férfinak kevesebb lesz a feladata és kevesebb lesz rajta a teher. Sorolhatnám mit értek ez alatt, de egy példa "csak" a szülés (gyermek kihordása) na és ami utána vár a szülőkre. Persze ez egy fantasztikus dolog lehet, de azért biztos nehéz szülőnek lenni és bárhogy is nézzük egy anyának sokkal több a szerepe. Ezért szerintem inkább a nőkből van több akik nem akarnak családot alapítani vagy ha akarnak akkor majd,sok év múlva.
2018. jan. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
79%
A pillanat, amikor családcentrikus férfiak privátáradata zúdul rád azzal a kamuval, hogy ők nem akarnak gyereket. Persze csak dugni akarnak. 😊
2018. jan. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
31%

#6, na jóóó de nem hazudtak: tényleg nem akarnak gyereket! :DDDDDDDDDDDDDDDDDD

Tehát igazat szóltak voltaképpen :DDDDDDDDDDDDDDDD

2018. jan. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Nezhetjuk a nehezsegeket, es az is igaz, hogy talan tobbet kell vele szenvedniuk a noknek, de egy normalis apa segiti ebben a parjat. Valamint az anyukakhoz jobban is ragaszkodnak a gyerekek tobbnyire, persze vannak anyukak akikhez valamilyen oknal fogva megse, de annak szerintem oka van.
2018. jan. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
34%

#5: ne haragudj, de ritkán olvasok ennyi hülyeséget egy hozzászólásban :)

Nézd a jó oldalát: különleges vagy! :D

2018. jan. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
55%
En ferfikent osztom az #5ös valaszat, egyaltalan nem irt hulyesegeket.
2018. jan. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!