Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet úgy valaha barátnőm 33 éves szűz férfiként hogy még a fizetős lányok sem akarnak?

Figyelt kérdés

Igen, 8 örömlánynál próbálkoztam, főleg a rosszlányok oldaláról. És akár hiszitek akár NEM mind a 8 nem vállalt. Aki kerek perec megmondta finoman az 2 lány volt. A többinek hirtelen dolga akadt, valami betegsége volt állítása szerint stb. Különböző indokokkal utasítottak el.

Életembe kétszer randiztam.....


Nagyon szeretnék társat családot, gyerekeket és szexet is.

Igényes vagyok mielőtt megkérdezitek


2018. jan. 27. 08:34
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
90%

Valami lényegeset elhallgatsz.

Megnéznélek, kíváncsi lettem.


Amúgy menj utcai lányokhoz, ők nem válogatnak.

2018. jan. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
96%
Küldj egy képet és megmondom mi a baj! 32N
2018. jan. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
92%

Ne hülyéskedjetek már, ordas kamu!


Van egy kollégám, egy ilyen igazi lepukkadt 45+ férfi, eszméletlen elhízva, és olyan szőrmennyiséggel, hogy havazásban nem mer kimenni az utcára, mert yetinek és beviszik az állatkertbe...


Folyton azzal büszkélkedik, hogy milyen 20 éves, párduc testű csajok voltak meg neki, persze a bérelhető kategóriában.


Most komolyan, ha egy nőnek van gusztusa vele elmenni 15 ezerért, akkor nagyon csövesnek kell lenni, hogy nemet mondjon valakinek.

2018. jan. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
49%

Az útszéli szint felett lévő lányok, igen válogatnak. Mivel simán megtehetik.

Kor szerint, vállalható vagy, de nem tudom, mondasz olyan dolgot ami elriasztja őket?

2018. jan. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
77%
Szia. Ha gondolod küldj egy kèpet magadról. Szívesen mondok vèlemènyt.hátha tudok segiteni. 28/ n
2018. jan. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
72%
Micsoda véletlen! Én is szűz voltam 33 évesen, bújtam a társkeresőket és lett egy barátnőm akivel összejöttem. Tehát ne ad fel van időd még a családra, keres rendes nőt és minden gondod elmúlik!:) Bár most, én is keresgélek. Sok sikert kívánok!:) 46F
2018. jan. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
77%
Ilyen nincs. Küldj képet mert nem hiszek neked. 30N
2018. jan. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
97%
Kamu. Nagyon igénytelennek kell lenni ahhoz, hogy 8ból 8 fizetős lány visszautasítson.
2018. jan. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
A való életben olyan nem gazdag, de eszméletlen zord fejű pasiknak vannak csinos párjai, hogy nem hiszem, hogy a prosti elutasítana.
2018. jan. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Kizártak tartom h egy prosti elküldene ha csak nem vagy v mi 150 kg v brutál ápolatlan. Mint pl nem fürdesz rendszeresen. V vmi bőrbetegséged van....
2018. jan. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!