Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon fogok valaha olyan lányt találni, aki úgy fogad el, ahogy vagyok és nem valami teljesítményt vár el a szeretetéért cserébe?

Figyelt kérdés
Az adottságaimmal nincs gond, de mégse megy könnyen a társkeresés, mert mindig olyan lány mellett kötök ki, aki nem fogad el olyannak, amilyen vagyok, hanem meg akar változtatni, és csak akkor "szeret", ha csinálok valamit, ha letetszek valamit az asztalra. Szóval ezt nem nevezném szeretetnek. Abban sok esetben igazuk van, hogy nem vagyok egy túl tevékeny típus, de én ilyen vagyok, ez a személyiségem része. Azt pedig nem bírom elviselni, ha erőltetnek vagy rám akarnak kényszeríteni valamit. Én ha szeretek valakit, akkor azt úgy fogadom el, ahogy van, akármilyen hisztis, gőgös, önző, nagyképű stb., nem értem, hogyha én megadom egy lánynak ezt a tiszteletet, akkor ő miért nem fogad el(legalábbis akikkel eddig alakult valami). Nyilván minden kapcsolatban kell alapvető kompromisszumokat kötni, de a nyugis, lusta alaptermészetem nem fog megváltozni.

2018. jan. 19. 10:22
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Pedig egy kapcsolatban kölcsönösen teszünk egymás kedvére. Gondolom neked is jól esne, ha a barátnőd szeretettel főzné meg a kedvenc ételed...

23/N

2018. jan. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Jó, de én nem erre értettem, én is szívesen meglepem, ez természetes.

Nem ilyen elvárásokról van szó.

Hanem az alaptermészetem nem fogadják el.

2018. jan. 19. 10:27
 3/21 A kérdező kommentje:

Pl. volt olyan lány, aki azzal zsarolt, hogy keressek más munkát, különben elhagy, mert hogy a jelenlegit nem tartja elég nívósnak.

Vagy volt egy másik lány, aki elvárta hogy vegyek egy kocsit, amivel furikázom itt Budapesten, amikor tudta, hogy utálok vezetni, pláne itt a városon belül.

2018. jan. 19. 10:31
 4/21 A kérdező kommentje:

Magamtól én gyakran szerzek meglepetést, de ez így spontán jön.

Ha már azt érzem, hogy elvárják tőlem, akkor eleve elmegy a kedvem az egésztől. Nem bírom az ilyen kényszer helyzeteket, ilyenkor inkább én szoktam szakítani.

2018. jan. 19. 10:33
 5/21 anonim ***** válasza:
87%

Lehet a másik kedvéért picit változni. Ezt hívják összecsiszolódásnak.

Tudod volt régen egy mondás, ezt alkalmazd párkapcsolati szintre: A lusta ember ne házasodjon!


Rém szörnyű egy lusta emberrel együtt élni.


A nyugisság, ráérősség más. De mikor akad sok-sok tennivaló, és a társ csak tesped, és nem tesz semmit a környezete érdekében.. vagy nem lehet vele elmenni valahová, mert lusta rá.


Nem tudom nálad mi a helyzet. De nem könnyű lusta emberrel együtt élni, és néha kinyírja a vágyat, ha a másik még egy sétáláshoz is lusta.


Nem beszélve a jövőről. Az élethez pénz kell. Azt meg munkával lehet megszerezni, sajnos mostanában sok munkával. Aki lusta, annál ez is veszélyben forog.

2018. jan. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Hogy vegyél kocsit? Elvárás. Hát ők nem szerettek. De ilyenek a mai lányok..Vegyen ő.
2018. jan. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Fogsz, csak most nem a megfelelő lányokkal jöttél össze...
2018. jan. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Pénzem az van, több is mint elég, jó háttérből jövök, és jó helyre fektetek be. Mellettem senkinek se kéne nélkülöznie. Nem a pénzről van szó. Szimplán a természetemről, ami a személyiségem része, ez nem olyan, amin változtatni lehet. Nyilván van, hogy áldozatot hozok alkalmanként, de ha azt várják el, hogy az egész életemet változtassam meg, az elég lehangoló.
2018. jan. 19. 10:38
 9/21 anonim ***** válasza:
Ténylev, mekkora önzőség azt mondani,hogy keressél már munkát és ne dögölj munkanélküliként egész nap otthon... Ilyen hozzáállással ne keress kapcsolatot szerintem. Erre nem lehet jövőt alapozni.
2018. jan. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
A melóhelyváltást nem anyagi okból várta el a csaj, hanem szimplán presztizskérdést csinált a munkahelyből, és az enyém nem ütötte meg azt a mércét, amit ő rendes állásnak tart. Nem tehetek róla, hogy nem vagyok karrierista.
2018. jan. 19. 10:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!