Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet úgy valaha barátnőm 33 éves szűz férfiként hogy még a fizetős lányok sem akarnak?

Figyelt kérdés

Igen, 8 örömlánynál próbálkoztam, főleg a rosszlányok oldaláról. És akár hiszitek akár NEM mind a 8 nem vállalt. Aki kerek perec megmondta finoman az 2 lány volt. A többinek hirtelen dolga akadt, valami betegsége volt állítása szerint stb. Különböző indokokkal utasítottak el.

Életembe kétszer randiztam.....


Nagyon szeretnék társat családot, gyerekeket és szexet is.

Igényes vagyok mielőtt megkérdezitek


2018. jan. 27. 08:34
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Szerinted miért?
2018. jan. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

Ez nagyon jó kérdés, halvány fogalmunk sincs. Látod, mindenki csak találgat, vagy képet kér. Mivel nem is ismerünk téged. Honnan tudnánk? Te tudhatnád a leginkább. Kérdezzél meg egy női ismerőst, szerinte miért nem megy a csajozás, mi lehet a baj veled.

Az a két randi milyen volt?

Picit azért több információt írj magadról, mert nem tudunk mit mondani. Komolyan gondolod, hogy ennyiből mondjuk meg a választ? Ezért gondolják kamunak a kérdésed sokan. Csak a nagyon rossz külső lehet az oka, vagy ápolatlanság, vagy nem mosod a ruhád, büdös vagy, ilyesmi. De erről tudnál szerintem, ezért se értem a kérdést. Ha meg valami más az oka, azt mi honnan tudjuk?

2018. jan. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

Küldenél magadról képet?

Úgy könnyebb lenen véleményt formálni.

Esetleg nem lehet, hogy túl rámenős voltál?

2018. jan. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
75%

Ne aggódjál sok férfit nem vállalnak be. Tudom, mert van rálátásom. Én is csak 24 évesen tudtam elveszteni egy nagyon perverz prostival. Az előző akárhány (nem is számoltam már) mind visszautasított. Általában kinéztek az ablakon (ha az utcára nyílt) és már nem is engedtek fel. Vagy el kellett mennie vagy nem nyitott ajtót, ha volt kukucskáló rajta. A legviccesebb talán az volt, amikor a csaj ajtót nyitott (nem volt kukucskáló) és amikor meglátott közölte, hogy pont most jött meg neki. :D. Érted? Pont abban a pillanatban. :D Hát elég kínos volt a helyzet.


Alkalmazhatnának abortusznál is. Rám néz a csaj és spontán elvetél.


Próbáld meg humorral kezelni a dolgot. Más különben felakasztod magad. Engem 23 évesen már nagyon rossz gondolatok környékeztek meg és elkezdtem hallucinálni, miközben az öngyilkosságon törtem a fejem.


Az tested megpróbál megmenteni, ezért az agyad elkezd szép de hamis emlékeket generálni. Volt nálam olyan, hogy azt hittem jártam egy szép lánnyal 2 teljes hónapig, akinek nagyon tetszettem. Annyira részletes volt, hogy minden napjára "emlékeztem". Aztán persze kiderült, hogy a csaj sosem létezett. Nem is volt soha barátnőm.


Egyébként gratulálok, hogy ilyen sokáig kibírtad (33), és remélem, hogy tovább fogod.

2018. jan. 30. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
88%
Ilyen létezik? Ti lehettek a hétfejű sárkány, hogy még a prostik is gélnek tőletek?
2018. jan. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Egy atlagos prostinak naponta kb 10 ugyfele van, ha nem tobb. Tehat eleg nagy rajuk a kereslet. Siman visszautasithat barkit.
2018. jan. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Képet!
2018. febr. 8. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Ha ilyen ronda volnék, tuti horrorfilmes karriert csinálnék a filmiparban. :D De szerintem valami itt nem stimmel, elképzelni nem tudok olyan csúnya embert, akit több prosti is visszautasít.
2018. febr. 8. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!