Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30 as szingli férfiak. Mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 as szingli férfiak. Mikor döbbentetek rá, vagy mi döbbentett rá arra titeket, hogy sokkal jobb egyedül és nem adjátok meg a lehetőséget sem arra többé (vagy csak ha nagyon 100% ban egyeztek), hogy párotok legyen?

Figyelt kérdés
Én 34 vagyok. Rengeteg randim volt (vagy 25)az utóbbi 3 évben. Párom nem. Vagy 10 lánnyal volt 2., 3. randi is. De totál mások voltak, mint én, vagy én nem voltam olyan, amilyet elvártak. Nyugodt, értelmes, tanult, megfontolt, de azért nem otthonülős típus vagyok. Mindig a két végletbe ütköztem bele. Vagy túl otthonülős, szinte paplány típusú volt az adott nő, vagy totál ellentét, 100 barátnő, 100 barát, minden nap máshová menjünk típusú. Vagy pénzéhes, vagy hisztis, összeférhetetlen. Vagy a volt párját sirató (nagyon sok az olyan nő). Ebbe én belefáradtam, 4 hónapja kilépte végleg ebből a körből. Beteg világot élünk. Bennem is biztos van azért hiba, de a nőkben ezer. Mondom úgy, hogy tisztelet a kivételnek. Mert volt olyan is, csak ott meg nem volt meg a kellő kémia, vagy vonzalom. Másoknak mi a tapasztalata? Egyedül is szép tud majd lenni az élet?
2018. jan. 27. 13:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem ma minden defektes férfira jut legalább három defektes nő szóval jobb a nyugi.

Szexet mindig el lehet intézni, több meg nem kell.

2018. jan. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Volt olyan nő is, akivel vagy 4 szer szerveztem le a randit közösségi oldalon (5. re letiltottam, mert elegem lett, pedig birkatürelmem van), mert ő akarta jobban, mert randi előtt hirtelen mindig lebetegedett, vagy valamelyik exe megkereste és lelki bajai lettek.
2018. jan. 27. 13:28
 3/14 A kérdező kommentje:
Volt olyan, akivel összejöttem 1-2 hétre, de olyat hajat és körszakállat akart nekem vágattani, vagy növeszteni, mint az exének volt.
2018. jan. 27. 13:29
 4/14 anonim ***** válasza:
0%

Én is ezt tapasztaltam. Ő keres, ő ír majd jön az "ajj, de jó lenne", " rendben, nagyon örülnék neki" erre felszívódik. Majd egy hét után mintha mi sem történt volna, "szia, mizu?"


Viszont csak óvatosan. Hamarosan jön a feminista, gyakoris nősereg és elmondanak téged is mindenféle nőgyűlölő szemét, baromnak meg, hogy egyedül a te hibát, hogy nem jött össze semmi, rengeteg normális nő van (velük az élen természetesen) és mégis hogy képzeled, stbstb...

2018. jan. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Mindenkinek vannak hibái! Maradj egyedül ,egyedül is lehet szép az élet,te teszed szebbé magadnak nem kell megfelelni senki másnak nem kell tartoznod senkihez sem!
2018. jan. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy van sok normális nő. De hol? Hol keressem őket? Bújkálnak valahol.
2018. jan. 27. 13:35
 7/14 A kérdező kommentje:
Végül is jó úgy is, hogy nem kell megfelelni másnak, boldog élet vár az emberre. De kicsit azért fáj, ha pl bemegyek táncos buliba, plázába, és 10 ből 7-8 esetben párokat látok. Nekem meg anyámmal kellene menni ide-oda (édesapám meghalt, párja messzebb él, ritkán vannak együtt). De nem nagyon megyek vele, nekem nem jó, ha lesajnálóan néznek, jajj szegény, anyját kísérgeti? Tévedés ne essék, nem vele élek, csak mondja, hogy kísérjem el erre meg arra a koncertre. Plusz neki nincs jogsija sem.
2018. jan. 27. 13:38
 8/14 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs hol szeded össze ezeket a nőket. Azt akarják, hogy az exükre hasonlíts? 😄 Szerintem hagyd a netes társkeresőket és ne akarj görcsösen párt találni. Én 21 évesen éltem át azt amit te. 1 éve nem randiztam, mikor bemutatták nekem a páromat. Annyira más volt mint a többi férfi! Elvarázsolt teljesen!😊 Remélem te is találkozni fogsz egy hozzád illő nővel! 32N
2018. jan. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Hát...egyáltalán nem jó egyedül! Randim volt 3!! amikből kapcsolatom is lett. Találkozók többségbe vannak. Ha nem számítjuk bele a tavalyi 2 hónapos kapcsolatomat (az inkább csak hogy ne legyek egyedül) akkor két és fél éve nincs nő az életembe. Nem tudok sehova menni, koncertekre, strandolni, a városba, mert ugye egyedül nem akar, nincs kedve az embernek menni. Meg ugye akivel megosztod a mindennapokat, belefolyik az életedbe. Aki odabújik hozzád, akár reggelente.


Egyedül is szép az élet, egy ideig...csak aztán megszólal benned is a biológia.


30f

2018. jan. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Én elmegyek egyedül is bárhová. Csak magányos vagyok. Néha rám jön a dolog, akkor nagyon nyomulok a nőkre, sokan fel is akarnak jelenteni, annyira nyomulok. Mert ösztön. Ez van.
2018. jan. 27. 18:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!