Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30 as szingli férfiak. Mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 as szingli férfiak. Mikor döbbentetek rá, vagy mi döbbentett rá arra titeket, hogy sokkal jobb egyedül és nem adjátok meg a lehetőséget sem arra többé (vagy csak ha nagyon 100% ban egyeztek), hogy párotok legyen?

Figyelt kérdés
Én 34 vagyok. Rengeteg randim volt (vagy 25)az utóbbi 3 évben. Párom nem. Vagy 10 lánnyal volt 2., 3. randi is. De totál mások voltak, mint én, vagy én nem voltam olyan, amilyet elvártak. Nyugodt, értelmes, tanult, megfontolt, de azért nem otthonülős típus vagyok. Mindig a két végletbe ütköztem bele. Vagy túl otthonülős, szinte paplány típusú volt az adott nő, vagy totál ellentét, 100 barátnő, 100 barát, minden nap máshová menjünk típusú. Vagy pénzéhes, vagy hisztis, összeférhetetlen. Vagy a volt párját sirató (nagyon sok az olyan nő). Ebbe én belefáradtam, 4 hónapja kilépte végleg ebből a körből. Beteg világot élünk. Bennem is biztos van azért hiba, de a nőkben ezer. Mondom úgy, hogy tisztelet a kivételnek. Mert volt olyan is, csak ott meg nem volt meg a kellő kémia, vagy vonzalom. Másoknak mi a tapasztalata? Egyedül is szép tud majd lenni az élet?
2018. jan. 27. 13:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Én is rádöbbentem a kérdésre, kb 27 évesen. most 31 vagyok.


"Egyedül is szép tud majd lenni az élet?"

Állíthatom, hogy igen. Másképpen szép mint ahogy korábban képzeli az ember, de jobb egyedül. Keress rá a maguk útját járó férfiakra (mgtow filozófia), egyre többen gondolnak hasonlókat mint te. (sok negatív állítást is olvashatsz mainstream-ebb hírekben is róla, de ezekkel ellentétben nem gyűlölünk senkit, csak éljük az életünket.)

2018. febr. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

"De kicsit azért fáj, ha pl bemegyek táncos buliba, plázába, és 10 ből 7-8 esetben párokat látok."


Hát akkor ne menj oda. Keress másfajta szórakozási módot.


Én is voltam már buliban táncolni és ismerkedni, csak hogy a csaj elmenjen rókázni és bealudni a wc-re és ne emlékezzen rám utána. Pedig jól szituált normális csajnak tűnt ránézésre.

2018. febr. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
100%

Szerintem próbálj meg minnél többfajta közösségbe lejárni, a lényeg az hogy téged érdeklő helyekre,

és ahova minnél több csaj jár. A leveledből arra következtetnék hogy nem okoz gondot hogy ismerkedj lányokkal, viszont a nagy gyakoriság miatt nem volt idő igazán megismerni egymást. Legközelebb ha össze akarsz jönni eggyel és látod hogy esélyes a dolog, lassíts egy kicsit a tempon és adj egykis időt magadnak hogy egy kicsit kiismerd. Szándékosan nem megismerést írok, mert ahoz sokszor még hosszú évek is kevesek.

Semmiképp ne maradj egyedül. Hacsak nem akarsz pap ill.

szerzetes lenni. Ők megtudják élni a boldogságot társ

nélkül is, de ők más forrásból táplálkoznak. Az átlag ember életében viszont az a normális és szükségszerű hogy valakivel kiegészítsék egymást. Egyébbként ha egy nő antiszociálisan viselkedik veled, lehet hogy csak tesztelni akar hogy meddig mehet el nálad, mit tűrsz el neki. Mivel te vagy a férfi v.színű azt várja hogy te légy a domináns kettőtök közül. Persze mindenkinek vannak hibái (még nekem is:) ) de ha hagyod hogy a másik a fejedre nőjjön akkor egy idő múlva már nem leszel neki érdekes és ezért lehet hogy lelép. Az sem jó ha midjárt az elején dobod (pl. mert hisztis) megkell próbálni megértetni vele (finoman) hogy ez a kapcsolat nem róla, de nem is rólad hanem kettőtökről szól. Így neki is (de bizonyos dolgokban neked is) alkalmazkodni kell. Remélem sikerül ezekután talánod egyjóravaló lányt!

2018. márc. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Himsoviniszta f/\szfejek. Pfuj.

Olyanok vagytok itt, mint a hisztis p*cs@k.

Csak pasiban. :)

2018. márc. 14. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!