Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szingli lányok. Mióta vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szingli lányok. Mióta vagytok egyedül?

Figyelt kérdés

Szakítás óta mióta vagytok egyedül?

Milyen az ideális férfi akit kerestek? Milyen legyen a kapcsolat, hogy hosszú távon működhessen?


2017. szept. 25. 21:33
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
19%
Az elso baratom ota soha nem voltam szingli 😂
2017. szept. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%

4 hónapja. Pont nyár előtt szakítottunk júniust végig bőgtem kb.

Nem tudom nincs ideálom. A legutóbbi barátomat is egy fesztiválon ismertem aztán utána sokat beszélgettünk majd találkozgattunk és együtt voltunk 3 évig.

Utolsó kérdésre nem tudok válaszolni :)

2017. szept. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
81%

3 éve


Nekem nagyon fontos, hogy a másik igazi társ legyen és csapatjátékos. Ehhez kell az, hogy bármiről bármeddig tudjunk beszélgetni, ne legyenek köztünk tabuk, legyünk nyitottak egymás érdeklődésére és életére, és legyen saját életünk, amit nem hagyunk el, ha kapcsolatban vagyunk, akkor sem. Szóval nekem kell az, hogy a párom az maradjon, aki előttem volt, legalábbis alapjaiban ne tudjam átformálni. Nem szeretnék tükörképpel vagy bólogató kutyával együtt élni, nekem szükségem van arra, hogy valaki a saját egyediségével, kiállásával, határozottságával és véleményével fűszerezze az életem. Ehhez nem kell hűtlennek, bunkónak vagy akárminek lenni, amit szeretnek társítani egy magabiztos férfihez a kevésbé "rátermettek".


Hosszútávon számomra akkor működik valami, ha nagyjábó azonos energiabedobással dolgozunk rajta. Hajlandó vagyok beletenni annyit, amennyit csak lehetséges a kötelességeim mellett, ha azt visszakapom. Általában ez nem így van. A másik, ami beleszól a dologba, az eltérő célok. Aki nem tudja feldolgozni, hogy én nem akarok kimenni külföldre 1-2 hónapnál hosszabb időre, és szeretnék házasságot meg gyerekeket, azzal szerintem nincs közös jövőnk. Ahogy azzal sem, aki nem értékeli/érti meg a tudást és a folyamatos (élethosszig tartó) fejlesztést. Lustálkodni jó, de nem érzem magam megértve, ha egy kapcsolatban én vagyok az, aki többet doglozik, és jobban igyekszik építeni az életét és önmagát. Nem szeretem a céltalanul punnyadó alakokat, akiknek az az élet értelme, hogy egyszer majd nem kell tovább dolgozniuk semmin.


21N

2017. szept. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
93%
Május óta vagyok egyedül :)
2017. szept. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
89%
Kíváncsi vagyok, hogy a válaszolók hány privátot fognak kapni az itteni pasiktól.
2017. szept. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%

1. Öt éve vagyok egyedül.

2. Az ideális férfi, aki hozzám illik (minden tekintetben).

3. Ha hozzám illő, akkor hosszútávon is működik.

2017. szept. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
57%
5 év kicsit húzós..
2017. szept. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
#7-nek: Nézőpont kérdése :)
2017. szept. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
85%

Lassan 2 hónapja vagyok egyedül.

Számomra az egyik legfontosabb a kölcsönös vonzódás mellett az intellektuális hasonlóság és az érzelmi intelligencia, valamint a kommunikáció és a kellő mennyiségű tér és "szabadság", amit nagyon sok félreértelmeznek. Nehéz megtalálni az egyensúlyt, a túl sok és a túl kevés között. Olyan kapcsolatban tudok csak normálisan meglenni, amelyben nincsenek gyerekes játszmák, állandó féltékenységi jelentek, drámák sorozata, kisajátítás, elnyomás, önzőség, agresszív viselkedés. parancsolgatás és megszállott közeledési kényszer. Szeretem, ha egymásra egyenlő félként tekintünk, tiszteletben tartjuk mindkettőnk igényét és hóbortjait, toleráljuk, támogatjuk egymást. Nekem fontos az anyagai függetlenség, emiatt akadhatnak nézeteltérések, de mint minden mást, ezt is meg lehet beszélni és kompromisszumokat kötni. Ezeken kívül még rengeteg dolog van, amennyiben komoly és hosszú távú kapcsolatról beszélünk. (mint pl. a közös érdeklődés; az aktív szellemi, fizikai, társasági élet; jellembeli értékek) A közös tanulás, fejlődés is összehúzó erő egy kapcsolatban, ahol legjobb barátod a társad is egyben, köztetek mély, tiszta érzelem van. Harmonikus, mégis izgalmas és szenvedélyes. Az átlagostól magasabb szintű emberi kapcsolat.

2017. szept. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
91%
3 eve. Nekem jo igy. Elvezem. 3 ev sanyargatas utan kijar nekem mindenbol.
2017. szept. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!