Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Párválasztásnál milyen minimum...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gál Zoé kérdése:

Párválasztásnál milyen minimum elvárásaitok vannak magasságot, mellméretet és péniszméretet illetően? Mik számotokra az optimális méretek?

Figyelt kérdés

2018. jan. 28. 11:52
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
79%

Biszex nőként:

Ha az illető férfi, akkor kicsit legyen magasabb nálam (nem nehéz, kb 160cm vagyok), és hát hacsak nincs rekordkicsi pénisze, akkor oké leszek vele :D

Ha az illető nő, akkor ne legyen két fejjel magasabb nálam (sőt, bejönnek a nálam kicsit alacsonyabb csajok). Mellméretnél nincs "elvárásom", tetszenek a kismellű nők, de nyilván nem hajtok el senkit mert túl nagy a melle :D

2018. jan. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
16%

Nőként:

Magasság minimum az én magasságom (170), péniszméret minimum 14 cm, maximum 18. Nem, én nem bírom a lófäszt, nem tudom, melyik barom találta ki, hogy minél nagyobb, annál jobb.


Mellméret szerintem minimum B, egy átlagos testalkathoz. Nekem legalábbis akkora, arányosnak tartom a testemhez képest és a világért sem akarnék D-s tőgyeket. A férfiaknak talán vonzó, de nekem nagyon fogyatékos az a nő, aki kb belefullad a csöcseibe, akkora kannái vannak. Általában nem is eredetiek.

2018. jan. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Férfiként mondom:

Magasságból inkább az alacsony lányokat kedvelem, de annyira nem fontos szempont. Ellenben a mellekkel, abból csak az igazán nagy, természeteseket szeretem. Legalább C kosár, de még inkább D, E, stb.

2018. jan. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
75%

Én magas vagyok, és a magas lányok tetszenek, 175-től felfelé. Mellből is a nagyot kedvelem, de nem elvárás. Persze azért örülnék, ha lenne valamekkora.


--


"de nekem nagyon fogyatékos az a nő, aki kb belefullad a csöcseibe, akkora kannái vannak."

Halljátok, érintett nők, szégyelljétek össze magatokat, amilyennek születtetek :D viva la body shaming (aminek mindig szegény nők az áldozatai, de hogyhogynem pont egy másik nő által)

2018. jan. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
73%
Nekem is feltűnt, kanna/tőgy/csöcs, elég alpári. Ennyi gecciséget egy ilyen rövidke hozzászólásba...
2018. jan. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

- nem gond, ha kicsit alacsonyabb nálam, de vékonyabb és gyengébb NE legyen

- péniszméret 14-15 a max, volt 18-as exem, hagyjuk, 99%-ban fájt az aktus

2018. jan. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Nőként jó, ha a pasi nagyobb nálam. Mivel 170cm vagyok és 15cm a péniszem, ezért számomra az ideális férfi legalább 175cm magas 17cm-es pénisszel.
2018. febr. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!