Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért probléma, ha szűz a férfi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért probléma, ha szűz a férfi?

Figyelt kérdés

Ha valaki pl.29 évesen is szűz, az a baj, de ha 100 nőt húzott fel az is baj.

Én férfi létemre annak örülnék, ha minél kevesebb kapcsolata lenne a nőnek előttem. Sokszor attól parázok milyen betegségeket hordozhat az a könnyűvérű amelyik rám mozdul. Ezzel is csökkentve annak az esélyét, hogy bárkibe is belemárthatnám a pennám.



2018. jan. 28. 11:57
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
75%
Óvszerről hallottál már?
2018. jan. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
6%
ma 11:59 Azért, ne tévedj el, az óvszer, nem egyenlő a csodaszerrel. Főleg, hogy a szexualitás, nem magából az aktusból áll.
2018. jan. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
63%

A 100 meg a 0 között van pár szám... Az már nekem mindegy 1 volt, vagy 20. Nekem is több pasim volt, mint 10. Se kevesebb, se több nem vagyok ettől. Egy nő mellett is szerezhet valaki elég tapasztalatot,de 0 nő mellett nem :D És ennyi idősen furcsa, hogy még szűz vagy, ezt ne kendd a nőkre.

23l

2018. jan. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
93%
Nekem egyáltalán nem probléma.
2018. jan. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

Lehet én csinálok rosszul valamit! Majd én is bedobom magam egy feszülős miniben, csöcsfixel!

A férfiaknak ennél azért többet kell felmutatni..

2018. jan. 28. 12:11
 6/27 anonim ***** válasza:
81%
Nem az szokott lenni probléma, ha szűz vagy (bár ennyi idősen furcsa), hanem az, ha semmilyen párkapcsolati tapasztalatod nincs ennyi idős korodra. A kettő nem feltétlenül függ össze, lehetsz te olyan is, aki nem akar nemi életet élni házasságig, egyik idősebb unokatesóm lánya így ment férjhez, hogy vártak a házasságig a párjával. Persze nem ez a gyakori. :-)
2018. jan. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
73%
Ja, hogy te ilyen fiúcska vagy. Akkor készülj a szűz 30-as éveidre.
2018. jan. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
35%

Ha engem kerdezel nem probléma.

Nekem inkább az a probléma, vagy kizaró ok, ha valakinek már több mint 4 csaj megvolt vagy a fél város. Taszít, undorító. Nem lennék himriban ccal. Minden komolyabb erzelmi fuzes nélkül szuzzel sem, mert nem szeretném, ha rossz lenne neki kesobb ha szetmegyunk. Nem szeretnek én lenni az elso, aki ily modon a szívébe tapos.

19l

2018. jan. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 Gál Zoé ***** válasza:
29%
Azért mert tanítani kell és valószínűleg valami defektje van. Én biztos nem vennék zsákbamacskát.
2018. jan. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Mire kell tanítani?
2018. jan. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!