Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért probléma, ha szűz a férfi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért probléma, ha szűz a férfi?

Figyelt kérdés

Ha valaki pl.29 évesen is szűz, az a baj, de ha 100 nőt húzott fel az is baj.

Én férfi létemre annak örülnék, ha minél kevesebb kapcsolata lenne a nőnek előttem. Sokszor attól parázok milyen betegségeket hordozhat az a könnyűvérű amelyik rám mozdul. Ezzel is csökkentve annak az esélyét, hogy bárkibe is belemárthatnám a pennám.



2018. jan. 28. 11:57
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
65%
"Nem szeretnek én lenni az elso, aki ily modon a szívébe tapos. " - Ettől szerintem nem kell tartani. :-D Én inkább olyan sztorikat szoktam hallani, hogy az addig sikertelen szűz fiúcska ráérez a dolgok ízére, és lelép, mert gyorsan be akarja pótolni a lemaradást és ki akarja élni magát... :-)
2018. jan. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
76%

Nem az a probléma. Semmi bajom nem lenne egy szűz sráccal, ha nem ezen a témán pörögne és nem azt érezném rajta, hogy már a dugáson jár az agya. Utóbbi előfordul nem szüzeknél is, rájuk sem vagyok kíváncsi, amint kiszagolom.


Undorító és szánalmas, mikor valakihez közel akarsz kerülni, neki meg a beszélgetés is csak szükséges rossz, annyira bäszni akar.

2018. jan. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem sok nő tart attól, hogy a férfi, miután elveszíti a nővel a szüzességét, önbizalmat szerez. Ezenkívül félős, hogy több nőnél is szeretne tapasztalatot szerezni ezután, és tartanak attól, hogy nem lesz hűséges, illetve hosszútávú a kapcsolat.
2018. jan. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Eldöntötted hogy férfi vagy nő vagy?
2018. jan. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
61%
Aha. Tehát ha egy nőnek 1-2 pasija volt, akkor tuti nen nemibeteg, de ha 10, akkor mindtől elkapott valamit. :D
2018. jan. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
20%

Kiéled itt a szexuális frusztráltságodat tök alap hogy 10 kapcsoilata volt már a legtöbb nőnek 25-30 éves korára

Az hogy te 29-évesen is szűz voltál gondolo kényszerpálya volt akár a saját lelkibörtönöd kényszerképzeteid által és most ál prűdségeddel és enyhe nőgyüllölettel -ők kiélhették a szexuális vágyikat veled ellentétben és kapcsolataik is voltak- feltetted ezt a kérdést.


Nos én azt mondom tanulj önmértékletességet ismerd meg magad, és ted össze a két kezed ha összeakadsz egy nővel aki hajlandó veled komoly kapcsolatba lépni, de előbb meg kell változnod belülről, talán kivülről is nem ezt nem tudjuk.

2018. jan. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Normális nőnél nem probléma.
2018. jan. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
#16, összefüggéstelen marhaságokat beszélsz. Most, hogy köpkölődtél egy jót, legalább lenyugodtál?
2018. jan. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Jó látni, hogy egyeseknél zéró logika van.

De ha ez kell, pénzem úgy is van, kapcsolat keresés mellett eljárok qurvához tapasztalat szerzés címén és hogy ki ne essek a rutinból addig dugom őket kapcsolat mellett ameddig legalább egyszer le nem fektetem a leendő barátnőmet. Furcsa, meg defekt.. Jóvan!!

2018. jan. 29. 07:03
 20/27 anonim ***** válasza:

Szerencsére létezik a tejeskörű STD-szűrés, amire minden szexuális életet élő embernek el kell mennie évente, férfinak és nőnek is, és a betegségek többsége kikezelhető, amelyik meg nem, arról hidd el, van tudomása a tulajdonosának.

De ha nem ilyen szigorúak a szűrési szokásai - hogy évente járjon el akkor is, ha nem vált partnert -, akkor ha vélelmezi, hogy kockázatos partnerrel volt, és panasza is van, akkor azért elmegy.

Te, mint új partner kérheted és elvárhatod a nődtől, hogy amennyiben panasza van vagy volt nem szűz partnere, akkor mielőtt lefeküsztök, menjen el szűrésre. Ő is elvárhatja Tőled, mert nem csak együttléttel szerezhető nemi úton terjedő betegségek vannak, tehát neked is lehet.


Persze aki promiszkuis életvitelű, azzal nem lesz biztonságos együtt lenned később, mert kockázatos partner, bármikor behozhat a kapcsolatba valami fertőzést.

2018. jan. 30. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!