Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet csendes, vissza fogott, inkább otthon ülős hétvégéket kedvelő lányokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés
Kamaszként kicsit könnyebb lett volna,és most nem tenném fel a kérdést,de amikor középsulis voltam nem akartam barátnőt,de most 22 évesen érzem azt hogy most már megkomolyodtam annyira.Volt buliban egy két csókom,de én úgy érzem hogy mellém egy bulizós lány nem passzol,tekintve hogy én nagyon ritkán bulizom.
2018. jan. 28. 17:43
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Mivel allandoan el vannak bujva otthon, ezert csak munkaba vagy iskolaba menet ,vagy neten lehet oket levadaszni.
2018. jan. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Wowozz.:D hidd el nekem azóta nincs életem:D 18L
2018. febr. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!