Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nők, nektek mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, nektek mennyire fontos, hogy a párotok erősebb egyéniség legyen, mint ti?

Figyelt kérdés

2018. jan. 29. 16:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mit értesz "erősebb egyéniség" alatt?
2018. jan. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire, mert ha olyat keresnék, akkor örökre egyedül lennék. Pont elég nekem, hogy ugyanolyan erős egyéniség, mint én.
2018. jan. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a fontos, hogy se uralkodni ne akarjon rajtam, se az anyapótlékot ne keresse bennem. Karakán, hirtelen ember vagyok néha, ezért számomra olyan pár az ideális, aki ezt tudja fogadni, de egyenlő felek vagyunk a kapcsolatban.
2018. jan. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
25%

Nem fontos, mert szerintem aki nálam erősebb (úgy észrevehetően), az nagyon túltolja és biztosan nem viseli el, ha nem lehet domináns is egyúttal. Vagy már-már átcsap egy rideg robotba. Ez nem kellemes.


Gyengébb ne legyen, az engem nagyon lehúz, de erősebbnek sem kell lennie


A miheztartás végett:

Én úgy vagyok erős, hogy meg tudom magam védeni, ki tudok állni magamért, amit el akarok érni, azt kihajtom a magam teljesítményével, nehezen lehet felbosszantani, ugyanúgy nehezen lehet megríkatni és elbizonytalanítani is. Elcsábítani is. Romantikus vagyok, de nagyon korlátozott kereteken belül, nem szeretem az érzelmileg irányítható embereket, mivel én sem vagyok az. A nagyon stresszes időszakaimban, mikor úgy éreztem, hogy összeomlok, nem szerettem mások előtt sírni, sem feladni, mindig félrevonultam pityeregni és amint megnyugodtam, gőzerővel kerestem a megoldást. Egy ilyen férfi nagyon jólesne mellém, eddig ugyanis mindig én voltam a "rátermettebb" sajnos a partnereim mellett... De ennél durvább ne legyen. Az érzelmeket meg kell élni és embernek is kell lenni 😊

2018. jan. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
79%

Egyetértek az egyik előzővel.

Ne akarjon a főnököm lenni, és ne legyen a kiskutyám se.

Legyen véleménye, legyen saját személyisége, merjen kiállni magáért, de lehessen vele beszélni, komprpmisszumot kötni.

2018. jan. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
39%

Én is egyenlőség párti vagyok de számomra fontos hogy magabiztosabb vezetőbb jellem legyen a párom mert én nagyon nem vagyok irányító típus és ha egy ugyanilyen embert veszek magam mellé semerre nem haladunk.

Mielőtt valaki közölné hogy ez paradoxon nálunk remekül működik. A párom mindenben megkérdez és elfogadja az ötleteimet döntésemet de ettől még inkább ő az aki kitalál és elintéz dolgokat.

2018. jan. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem árt ha erősebb magabizosabb mint én. Olyan 60/40%-ban a javára. Ha túlontúl uralkodik az már hátrány mert elnyom.
2018. jan. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már az is elég lenne, ha nem megjátszaná az erősséget hanem valóban az lenne. Csak annyira, mint én.
2018. jan. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Aki lepontozott, az megindokolná, miért? Ennyire nehéz megfelelni az elvárásainknak, vagy mi?
2018. jan. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha erősebb egyéniség azt nem bánom, nem hagyom, hogy elnyomjon, viszont nekem jobban szemet szúr az, ha valakit nekem kell magabiztossá tennem.
2018. jan. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!