Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Várjak egy olyan fiúra, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Várjak egy olyan fiúra, aki törődik velem és igényli a sok együtt töltött időt, vagy adjam le ezt az igényt?

Figyelt kérdés

Megjegyzem, sose jártam tipikus jópasival, sőt, volt olyan barátom, aki kifejezetten csúnya volt, de én mégis beleszerettem. Tehát adok az átlagosnak, csúnyának is esélyt, ha a belső értékeit jónak találom! :)


Eddig minden barátommal azért jöttem össze, azért tetszettek meg, mert nagyon sokat beszélgettünk, sokat keresett, ha én kerestem is vevő volt a beszélgetésre, átdumált éjszakák, telefonhívások, egész napos chat-elések, találkozások, randik. Ezt maximum 3 hónapig bírják, utána bumm, hirtelen nem beszélünk annyit, mint eddig. Elmúlik.


És nem, nem azt várom el, hogy a munkája helyett meg még alvás közben is írjon, csak amikor ideje van, akkor örülnék, ha eszébe jutnék és beszélgetne velem bármiről. Például mindenkinek van a munkájában ebédszünete, meg amikor felkel és előveszi a telefonját, na meg lefekvés előtt is van ideje az embernek. Az sem baj, ha nem ír vissza egyből, mert van, hogy dolga van, de ne az legyen, hogy meg se nyitja, vagy megnyitja és úgy hagyja, vagy hogy kimarad egy nap beszélgetés nélkül.


És de, a személyes találkozók híve vagyok, de azt meg nem lehet mindig. Facebook-on beszélgetni sokkal kivitelezhetőbb, bárhol is vagyunk, mert akikkel jártam, mindnek volt mobilnete.


Ez eddig összesen 4 srác. És nem tudom, mit csináljak. Várjak egy olyanra, aki évek után, házasság és gyerekek után is sokat beszélget velem, törődik velem, érezteti, hogy szeret, vagy fogadjam el, hogy a fiúknak egyszerűen nincs szükségük erre és boldogtalanul éljek egy kapcsolatban?


Vagy van még remény?


2018. jan. 29. 19:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Locsi fecsi vagy , es ilyen srac kell neked. Szerintem nem tudsz mit kezdeni a par valasztas az veletlenek hosszu intervaluma.
2018. jan. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Ezt neked kell érezned. Nekem az életem csak úgy teljes, ha megfelelő emberrel vagy megfelelő dolgokkal töltöm. Mivel szingliként meg tudom oldani, hogy teljes és boldog életem legyen, ezt elvárom egy párkapcsolatban is. Engem nem tenne boldoggá a nem megfelelő társ, nem boldogabbá, mint amilyen most vagyok-pedig lehet ezt fokozni. Időpazarlásnak érezném mindkettőnknek.


Lehet, hogy egyedül maradok így (pedig nem irreálisan magasak az elvárásaim, csak azt várom, amit én is tudok), de legalább addig is tartalmas dolgokkal töltöm az életem, amikért érdemes felkelni és amik boldoggá tesznek...

2018. jan. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Teljesen megértelek. Bár én nem vagyok az a nagy dumás, csak ha helyzet van vagy történik valami. De alapból nem.

Te egy szövegláda lehetsz :-)

4:0 pedig jól indult. Szerintem nem kell még feladnod, nem olyan nagy szám az a 4. Bár tudom, rengeteg energia és idő ment rájuk.

Valamilyen szinten el kell fogadnod, hogy a másik nem vevő mindig a beszélgetésre. Hagyj teret, próbálj magadnak más elfoglaltságot találni. Pl. Írj naplót, talizz a barátnőddel és vele beszélgess, hadd fogyjanak lejjebb a gondolataid :-)

2018. jan. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

3# as vagyok

Még annyi h ne a párodtól várd a beszélgetési igényed kielégítését.. Mert ez egyfajta függés!

Keress több utat annak a megélésére.

2018. jan. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
72%

"Várjak egy olyan fiúra, aki törődik velem és igényli a sok együtt töltött időt, vagy adjam le ezt az igényt?"



Ebből nem lehet nagyon leadni. Ez kb a minimum elvárás 2-3 egyéb tulajdonság mellett.

2018. jan. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Szerintem igenis várj az igényeidnek megfelelő férfira :)
2018. jan. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Köszi szépen az eddigi válaszokat! :)


A barátaimmal is sokat beszélek, nem ezzel van a baj. :D Meg el tudom magam foglalni. Csak nekem hiányozni kezd a párom ha egy ideje már nem beszéltünk, meg jól esik, ha ő is ugyanannyit akar velem beszélni, mint én vele. :)


Az, hogy nincs mindig ideje, vagy rossz kedve van és nem akar így beszélni, az oké. De az exeim csak nem igényelték, vagy nem szerettek engem.

2018. jan. 29. 19:55
 8/16 anonim ***** válasza:
Szerintem várj a megfelelő férfira. Nincs ezzel gond, hogy ilyen vagy, én is hasonló vagyok, mégis sikerült ehhez párt találnom. Sok sikert! :)
2018. jan. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Szerintem egyénenként változik, hogy ki mennyire igényli a sok együtt töltött időt. Pl én volt barátnőmmel mindig is szerettem sokat együtt lenni meg írni neki, mondjuk aztán ott ő volt az aki nem akarta folytatni, bár egy másik srác miatt, amíg együtt voltunk addig ő neki is meg volt az igénye a sok talira meg beszélgetésre.


Mondjuk annyi igazság lehet, hogy a lányok körében népszerűbb férfiak azok ha úgy van, hamarabb váltanak, mivel más lányoknak is bejönnekm illetve hogy ki mihez szokott, akinek nem volt sok partnere, csak 1-2 azoknak hosszabb távon is megfelel egy kapcsolat, még ha laposabb, akkor is, míg akinek sok kapcsolata volt, annak alapból igénye lesz egy idő után a változatosságra.

2018. jan. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

1#, akkor te meg értelmes. Na látod egyik sem igaz.


Kérdező. TELJESEN NORMÁLIS, sőt még normális alatt is vannak már az igényeid. Ez nem a fiúk baromsága. Csupán az elme így működik. Amit megszokik, amit nem gyakorol, elfeledetté lesz.

Érzelmeket is kell gyakorolni. Nos te a szerencsés helyzetben vagy, hogy vagy sose kell tudatosan, vagy nagyon sokáig nem kell gyakorolnod.

Ha le adsz e nagyon alapvető igényből, ami nélkül nincs halálig tartó szerelem, nem leszel boldog.

2018. jan. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!